DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Maitake Micotherapy

Doplněk stravy na bázi houby Maitake (Grifola frondosa) z bioprodukce. Český název houby je Trsnatec lupenitý. Houba Maitake bývá rovněž nazývána „Králem hub“ a je považována za adaptogenní tonikum, které se používá k obnovení rovnováhy funkcí organismu, zvýšení vitality a posílení imunitní odpovědi. Řada studií potvrdila význam houby Maitake při řešení metabolických problémů

 

 

Skladem
1 500 Kč –29 % 1 060 Kč
MicotherapyMaitake
1 500 Kč –29 %

VLASTNOSTI:

Mnohé studie, které byly provedeny od osmdesátých let, zdůraznily, že polysacharidy obsažené v houbě Maitake mají zvláštní a jedinečnou strukturu, a proto je tato houba mimořádně účinná i v případě perorální aplikace. Z množství různých izolovaných polysacharidových frakcí byl vyhodnocen účinek frakce D a X: bylo zjištěno, že první jmenovaná frakce je mimořádně účinná na imunitní systém, druhá na metabolické úrovni. Nejnovější studie a pozorování prokázaly, že celá houba (mycelium a plodnice) je účinnější než extrakt na metabolické úrovni a může být užitečná při kontrole zvyšování hmotnosti a při obnově rovnováhy lipidického profilu, přičemž podporuje i funkci jater.

SLOŽENÍ:

  • Maitake (Grifola frondosa), plodnice a mycelium
  • Rostlinná kapsle

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(3 KAPSLE):

  •  Maitake – plodnice a mycelium: 1500 mg

 

 ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsle 3 x denně s dostatkem vody

MNOŽSTVÍ: 90 kapslí, netto 53,5 g

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Co je mykoterapie

Lékařské houby italské firmy AVD Reform s.r.l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu