DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Performance forte

Kdy užívat přírodní doplněk stravy Performance forte:

- při aktivním sportování

- při činnostech vyžadujících podání velkého výkonu

- jako silný tonizační účinek a podpora metabolismu při aktivní činnosti

- při potřebě podpořit fyzickou a psychickou odolnost a snížit pocit únavy

- pro zlepšení produkce a využití energie.

Skladem
820 Kč

Doplněk stravy, tvořený směsí houby Housenice čínské (Cordyceps sinensis) s Rozchodnicí růžovou (Rodiola rosea), chromem a hořčíkem.

SLOŽENÍ:

 • Cordyceps sinensis) Aloha's Mix
 • Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt
 • Hořčík (Glukonát hořečnatý)
 • Chrom (Pilikonát chromitý)

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Cordyceps sinensis: houba Housenice čínská je považována za silné ledvinové tonikum, domov naší životně důležité energie. Housenice čínská obsahuje proteiny, peptidy a všechny esenciální aminokyseliny, polysacharidy a glykoproteiny s imunostimulačním účinkem, steroly(mezi nimiž ergosterol, prekurzor vitamínu D), látky podobné nukleosidům s antivirovým účinkem, polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny(mezi nimiž B1, B2, B12, E a K) a mnohé minerále. Housenice je v dnešní době tzv. antiaging lékem a posilujícím adaptogenem, užitečným při zvyšování využitelnosti a produkce buněčné energie. Mimo jiné usnadňuje aerobní buněčný metabolismus a tím zajišťuje organismu maximální odolnost.
 • Rhodiola rosea: Rozchodnice růžová obsahuje flavonoidy, heteroglykosoidy, steroidy, třísloviny. Účinně působí na vitalitu a energii po stránce fyzické i psychické. Její využití je hlavně u zvýšené dušení a fyzické zátěže. V dnešní době je díky svým vlastnostem hojně využívána předními sportovci ve všech zemích. Podporuje a harmonizuje vylučování neurotransmiterů, látek zajišťujících přenos nervových vzruchů, a příznivě tak ovlivňuje náladu a duševní rovnováhu.
 • Hořčík(glukonát hořečnatý): má vliv na více než 325 enzymatických reakcí a řídí syntézu nukleových kyselin (DNA a RNA), reguluje propustnost buněk a svalovou kontrakci. Je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Aktivně se podílí na změnách, při nichž dochází k energetickým reakcím (Krebsův cyklus).
 • Chrom: udržuje správnou hladinu glukózy. K tomu dochází pomocí zvýšené využitelnosti inzulínu, který reguluje hladinu glukózy. Zároveň přispívá k redukci hladiny cholesterolu v krvi.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:(3 kapsle):

                                                                       DDD:*                                                                                  

Cordyceps sinensis Aloha´s Mix

1580 mg

 

Rhodiola rosea

212 mg

 

Hořčík(glukonát hořečnatý)

128 mg

34%

Chrom

116 mcg

290%

 ˟Doporučené denní dávkování.

MNOŽSTVÍ: 70 kapslí, netto 53,9 g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1-3 tobolky denně, dostatečně zapít vodou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu