DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Performance forte

Performance forte je vhodný přírodní doplněk pro sportovce a při činnostech vyžadujících podání velkého výkonu. Díky cenným vlastnostem Housenice čínské ze společnosti Aloha Medicinals má silný tonizační účinek a podporuje metabolismus, čímž přispívá k řízení produkce hormonů. Příznivě ovlivňuje fyzickou a psychickou odolnost a pomáhá snižovat pocit únavy. Zlepšuje produkci a využití energie.

Skladem
Kód: 165
820 Kč
Kategorie: Imunita

Doplněk stravy, tvořený směsí houby Housenice čínské (Cordyceps sinensis) s Rozchodnicí růžovou (Rodiola rosea), chromem a hořčíkem.

SLOŽENÍ:

  • Housenice čínská (Cordyceps sinensis) Aloha's Mix
  • Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt
  • Glukonát hořečnatý
  • Pilikonát chromitý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

  • Cordyceps sinensis: houba Housenice čínská je považována za silné ledvinové tonikum, domov naší životně důležité energie. Housenice čínská obsahuje proteiny, peptidy a všechny esenciální aminokyseliny, polysacharidy a glykoproteiny s imunostimulačním účinkem, steroly(mezi nimiž ergosterol, prekurzor vitamínu D), látky podobné nukleosidům s antivirovým účinkem, polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny(mezi nimiž B1, B2, B12, E a K) a mnohé minerále. Housenice je v dnešní době tzv. antiaging lékem a posilujícím adaptogenem, užitečným při zvyšování využitelnosti a produkce buněčné energie. Mimo jiné usnadňuje aerobní buněčný metabolismus a tím zajišťuje organismu maximální odolnost.
  • Rhodiola rosea: Rozchodnice růžová obsahuje flavonoidy, heteroglykosoidy, steroidy, třísloviny. Účinně působí na vitalitu a energii po stránce fyzické i psychické. Její využití je hlavně u zvýšené dušení a fyzické zátěže. V dnešní době je díky svým vlastnostem hojně využívána předními sportovci ve všech zemích. Podporuje a harmonizuje vylučování neurotransmiterů, látek zajišťujících přenos nervových vzruchů, a příznivě tak ovlivňuje náladu a duševní rovnováhu.
  • Hořčík(glukonát hořečnatý): má vliv na více než 325 enzymatických reakcí a řídí syntézu nukleových kyselin (DNA a RNA), reguluje propustnost buněk a svalovou kontrakci. Je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Aktivně se podílí na změnách, při nichž dochází k energetickým reakcím (Krebsův cyklus).
  • Chrom: udržuje správnou hladinu glukózy. K tomu dochází pomocí zvýšené využitelnosti inzulínu, který reguluje hladinu glukózy. Zároveň přispívá k redukci hladiny cholesterolu v krvi.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:(3 kapsle):

                                                                       DDD:*                                                                                  

Cordyceps sinensis Aloha´s Mix

1580 mg

 

Rhodiola rosea

212 mg

 

Hořčík(glukonát hořečnatý)

128 mg

34%

Chrom

116 mcg

290%

 ˟Doporučené denní dávkování.

MNOŽSTVÍ: 70 kapslí, netto 53,9 g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1-3 tobolky denně, dostatečně zapít vodou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: