DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

T-MAG Hořčík (Magnesium)

T-MAG® je doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitaminu B6, používaný při výskytu nedostatečné výživy nebo zvýšených požadavků orgánů na tyto výživové složky. T-MAG® může pomáhat zvyšovat úroveň koncentrace a pozornosti a mít pozitivní vliv na paměť.

Skladem
540 Kč

Stres, momentální životní rytmy a nevyvážený stravovací režim vedou k velmi rychlé spotřebě rezerv hořčíku a mohou způsobit příznaky jeho nedostatku, jako je únava, úzkost, třes, nespavost, snížená schopnost soustředění, křeče, ale také zácpa, premenstruační syndrom.

Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů v našem organismu, má vliv na více než 325 biochemických reakcí a je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Má tendenci se vyplavovat močí, ale v kombinaci s vitaminem B6 a taurinem se zvyšuje jeho schopnost pronikání do buněk, čímž dochází k výraznému snižování jeho úbytku. Složky T-MAG® můžou působit v synergii a zlepšovat schopnost zvládat psychofyzický stres; přispívat k aktivaci energetického metabolismu buňky, zlepšovat nervosvalový přenos a schopnost využití kyslíku.

SLOŽENÍ:

 • Hořčík(Glycerofosfát hořečnatý)
 • Taurin
 • Vitamin B6
 • Protispékavé látky
  • stearan hořečnatý
  • mikronizovaný oxid křemičitý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Hořčík(Glycerofosfát hořečnatý): je jednou z nejvíce biodisponibilních forem hořčíku. Dochází k jeho optimální asimilaci a je zaručena jeho vysoká tolerance v gastrointestinálním traktu. Má vliv na více než 325 enzymatických reakcí a řídí syntézu nukleových kyselin (DNA a RNA), reguluje propustnost buněk a svalovou kontrakci. Je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Aktivně se podílí na reakcích, při nichž dochází k energetickým reakcím (Krebsův cyklus).
 • Taurin: stabilizuje a zachovává neporušenost buněčné membrány. Je základní látkou pro činnost mozku, srdce, očí a cévního systému. Usměrňuje tok vápníku a hořčíku, které řídí kontrakci srdečního svalu. Zlepšuje metabolismus jater a má detoxikační účinek. Má zklidňující a stabilizační vliv na nervový systém. U sportovců zlepšuje výkon srdečního svalu při fyzické námaze.
 • Vitamin B6: nezbytný pro syntézu neurotransmiterů. Zlepšuje schopnost zvládání stresu. Zasahuje do syntézy hemoglobinu a je jedním ze základních faktorů tvorby červených krvinek. Působí při přeměně homocysteinu na cystein. Je nezbytný pro syntézu DNA a RNA. Aktivuje enzymy, které se podílejí na metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE: (2 kapsle): Hořčík(glycerofosfát hořečnatý): 56 mg, Taurin: 484 mg, Vitamín B6: 3 mg

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 36g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně, zapít dostatkem vody.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu