DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

T-MAG Hořčík (Magnesium)

T-MAG® je doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitaminu B6, používaný při výskytu nedostatečné výživy nebo zvýšených požadavků orgánů na tyto výživové složky. T-MAG® pomáhá zvyšovat úroveň koncentrace a pozornosti a má pozitivní vliv na paměť.

Skladem
540 Kč
Kategorie: Imunita - podpora a prevence
složení Tmag hořčík: Hořčík, Taurin, Vitamín B6, magnesium, glycerofosfát hořečnatý, minerální vitamín
Účinek Tmag hořčík: svalové křeče, koncentrace, paměť, aktivita, stres, srdce, nervový systém

Stres, momentální životní rytmy a nevyvážený stravovací režim vedou k velmi rychlé spotřebě rezerv hořčíku a mohou způsobit příznaky jeho nedostatku, jako je únava, úzkost, třes, nespavost, snížená schopnost soustředění, křeče, ale také zácpa, tachykardie, hypertenze a premenstruační syndrom. Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů v našem organismu, má vliv na více než 325 biochemických reakcí a je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Má tendenci se vyplavovat močí, ale v kombinaci s vitaminem B6 a taurinem se zvyšuje jeho schopnost pronikání do buněk, čímž dochází k výraznému snižování jeho úbytku. Složky T-MAG® působí v synergii a zlepšují schopnost zvládat psychofyzický stres; přispívají k aktivaci energetického metabolismu buňky, ke zlepšení nervosvalového přenosu a ke schopnosti využití kyslíku.

SLOŽENÍ:

 • Hořčík(Glycerofosfát hořečnatý)
 • Taurin
 • Vitamin B6
 • Protispékavé látky
  • stearan hořečnatý
  • mikronizovaný oxid křemičitý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Hořčík(Glycerofosfát hořečnatý): je jednou z nejvíce biodisponibilních forem hořčíku. Dochází k jeho optimální asimilaci a je zaručena jeho vysoká tolerance v gastrointestinálním traktu. Má vliv na více než 325 enzymatických reakcí a řídí syntézu nukleových kyselin (DNA a RNA), reguluje propustnost buněk a svalovou kontrakci. Je nezbytný pro vstřebávání vápníku. Aktivně se podílí na reakcích, při nichž dochází k energetickým reakcím (Krebsův cyklus).
 • Taurin: stabilizuje a zachovává neporušenost buněčné membrány. Je základní látkou pro činnost mozku, srdce, očí a cévního systému. Usměrňuje tok vápníku a hořčíku, které řídí kontrakci srdečního svalu. Zlepšuje metabolismus jater a má detoxikační účinek. Má zklidňující a stabilizační vliv na nervový systém. U sportovců zlepšuje výkon srdečního svalu při fyzické námaze.
 • Vitamin B6: nezbytný pro syntézu neurotransmiterů. Zlepšuje schopnost zvládání stresu. Zasahuje do syntézy hemoglobinu a je jedním ze základních faktorů tvorby červených krvinek. Působí při přeměně homocysteinu na cystein. Je nezbytný pro syntézu DNA a RNA. Aktivuje enzymy, které se podílejí na metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE: (2 kapsle): Hořčík(glycerofosfát hořečnatý): 56 mg, Taurin: 484 mg, Vitamín B6: 3 mg

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 36g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně, zapít dostatkem vody.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu