DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Performance Slow Aging

Doplněk stravy na bázi Kurkumy, N-Acetylcysteinu a Astaxanthinu s antioxidačním účinkem, vhodný při jakékoliv sportovní aktivitě,  namožení svalů způsobeného sportovní aktivitou, zpomaluje procesy stárnutí buněk.

Skladem
Kód: 234
1 430 Kč
Kategorie: Imunita
PAK Performance32
Novinka

Díky synergii rostlinných výtažků se jedná doplněk stravy se silnou formulí antioxidantů, které zpomalují stárnutí, eliminují zánět a poškození svalů při fyzickém výkonu a zvyšují výkonnostní schopnosti sportovců. Působí proti volným radikálům kyslíku při intenzivním tréninku, který často vyvolává vysokou hladinu oxidačního stresu s negativními dopady na pohybový aparát a imunitní systém. Urychluje dobu zotavení.

 

Vlastnosti jednotlivých složek produktu:  

  • TurmacinTM: extrakt z kurkumovníku dlouhého, tit. 12,5% v kurkumosacharidech. Zmírňuje bolesti kloubů způsobené zánětem, léčí artritidu a snižuje hladinu cholesterolu. Podporuje i metabolismus tuků, a proto je vhodný při regulaci hmotnosti. Pravidelné podávání doplňků s touto složkou vykazuje u sportovců zvýšení výkonu a snížení prozánětlivých interleukinů, jako je 1β, 6 a TNF∝, což je hmatatelný odkaz na skutečné poškození svalových buněk. Skvěle funguje jako přírodní analgetikum. Urychluje hojení ran. U žen harmonizuje reprodukční systém a u mužů zvyšuje kvalitu spermatu. 
  • N-acetylcystein (NAC): působí antioxidačně, působí jako prekurzor intracelulárního cysteinu s následným zvýšením produkce redukovaného glutathionu (GSH), což je základní proces pro detoxikaci jater. Některé studie prokázaly snížení koncentrace markerů poškození svalů (LDH a CPK) po fyzické aktivitě, snížení koncentrace volného Fe, únavy a zánětlivé koncentrace cytokinů po cvičení. Také to umožnilo pozorovat obecné zlepšení výkonu při aktivitách u trénovaných jedinců.
  • Astareal® (Haematococcus pluvialis suchá), tit. 5%: jednobuněčná sladkovodní řada, známá rovněž pod názvem Astaxantin, je nejlepším producentem červeného karotenoidu astaxanthinu. Má výborné antioxidační vlastnosti, které pozitivně působí s mitochondriálními membránami, akumuluje se v nich a chrání je před oxidačním stresem.  Také zvyšuje produkci energie v mitochondriích, což podporuje beta oxidaci mastných kyselin. Dokáže tlumit tvorbu sloučenin, které stojí za vznikem zánětů a snižovat CRP(c-reaktivní protein). Provedené studie potvrzují, že sportovci používající toto nutraceutikum jsou schopni zlepšit oxidaci tuků pro energetické účely a ušetřit tak vzácný glykogen. Astareal podporuje tvorbu imunoglobulinu a tím umožňuje posilovat imunitu a chránit před nemocemi a jinými škodlivými vlivy. Astareal je užitečný u sportovců, ale i u lidí vystavených trvalé stresové zátěži např. vlivem zaměstnání. Zmírňuje důsledky onemocnění.
  • Černý rybíz (Ribes nigrum): suchý extrakt tit. 35% antokyanů. Účinek antokyanů(skupina přírodních barviv s výskytem v rostlinách, ovoci, zelenině) z černého rybízu se projevuje útlumem poškození a zánětu svalů.  Má přirozený účinek „kortizonu“ a snižuje produkci prostaglandinů typu E a iNOS, což jsou základní činnosti při kontrole nadměrného zánětu. Tato vlastnost je velmi vhodná pro sportovce, který si nepřeje poranit svaly. Antokyany a polyfenoly přítomné v černém rybízu mají silný inhibiční účinek proti volným radikálům, což přispívá k protizánětlivé a antialergické aktivitě. Navíc je prokázané, že doplňování antokyanů z černého rybízu má pozitivní vliv také na kvalitu spánku 

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:(3 kapsle):

Turmacin® (kurkumovník dlouhý) tit. 12,5%

přínos kurkumasacharidy

1000 mg

 125 mg

 NAC (N-acetylcystein)

 300 mg

Astareal®

Přínos astaxanthin

100 mg

5 mg

Ribes nigrum tit. 35%

Přínos antokyaniny

60 mg

21 mg

 

 

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 44 g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 3 tobolky denně před večeří, dostatečně zapít vodou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: