DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Performance Slow Aging

Doplněk stravy na bázi Kurkumy, N-Acetylcysteinu a Astaxanthinu s antioxidačním účinkem, vhodný při jakékoliv sportovní aktivitě,  namožení svalů způsobeného sportovní aktivitou, zpomaluje procesy stárnutí buněk.

Skladem
1 430 Kč
PAK Performance32
Novinka

Díky synergii rostlinných výtažků se jedná doplněk stravy se silnou formulí antioxidantů, které zpomalují stárnutí, eliminují zánět a poškození svalů při fyzickém výkonu a zvyšují výkonnostní schopnosti sportovců. Působí proti volným radikálům kyslíku při intenzivním tréninku, který často vyvolává vysokou hladinu oxidačního stresu s negativními dopady na pohybový aparát a imunitní systém. Urychluje dobu zotavení.

 

Vlastnosti jednotlivých složek produktu:  

 • TurmacinTM: extrakt z kurkumovníku dlouhého, tit. 12,5% v kurkumosacharidech. Zmírňuje bolesti kloubů způsobené zánětem, léčí artritidu a snižuje hladinu cholesterolu. Podporuje i metabolismus tuků, a proto je vhodný při regulaci hmotnosti. Pravidelné podávání doplňků s touto složkou vykazuje u sportovců zvýšení výkonu a snížení prozánětlivých interleukinů, jako je 1β, 6 a TNF∝, což je hmatatelný odkaz na skutečné poškození svalových buněk. Skvěle funguje jako přírodní analgetikum. Urychluje hojení ran. U žen harmonizuje reprodukční systém a u mužů zvyšuje kvalitu spermatu. 
 • N-acetylcystein (NAC): působí antioxidačně, působí jako prekurzor intracelulárního cysteinu s následným zvýšením produkce redukovaného glutathionu (GSH), což je základní proces pro detoxikaci jater. Některé studie prokázaly snížení koncentrace markerů poškození svalů (LDH a CPK) po fyzické aktivitě, snížení koncentrace volného Fe, únavy a zánětlivé koncentrace cytokinů po cvičení. Také to umožnilo pozorovat obecné zlepšení výkonu při aktivitách u trénovaných jedinců.
 • Astareal® (Haematococcus pluvialis suchá), tit. 5%: jednobuněčná sladkovodní řada, známá rovněž pod názvem Astaxantin, je nejlepším producentem červeného karotenoidu astaxanthinu. Má výborné antioxidační vlastnosti, které pozitivně působí s mitochondriálními membránami, akumuluje se v nich a chrání je před oxidačním stresem.  Také zvyšuje produkci energie v mitochondriích, což podporuje beta oxidaci mastných kyselin. Dokáže tlumit tvorbu sloučenin, které stojí za vznikem zánětů a snižovat CRP(c-reaktivní protein). Provedené studie potvrzují, že sportovci používající toto nutraceutikum jsou schopni zlepšit oxidaci tuků pro energetické účely a ušetřit tak vzácný glykogen. Astareal podporuje tvorbu imunoglobulinu a tím umožňuje posilovat imunitu a chránit před nemocemi a jinými škodlivými vlivy. Astareal je užitečný u sportovců, ale i u lidí vystavených trvalé stresové zátěži např. vlivem zaměstnání. Zmírňuje důsledky onemocnění.
 • Černý rybíz (Ribes nigrum): suchý extrakt tit. 35% antokyanů. Účinek antokyanů(skupina přírodních barviv s výskytem v rostlinách, ovoci, zelenině) z černého rybízu se projevuje útlumem poškození a zánětu svalů.  Má přirozený účinek „kortizonu“ a snižuje produkci prostaglandinů typu E a iNOS, což jsou základní činnosti při kontrole nadměrného zánětu. Tato vlastnost je velmi vhodná pro sportovce, který si nepřeje poranit svaly. Antokyany a polyfenoly přítomné v černém rybízu mají silný inhibiční účinek proti volným radikálům, což přispívá k protizánětlivé a antialergické aktivitě. Navíc je prokázané, že doplňování antokyanů z černého rybízu má pozitivní vliv také na kvalitu spánku 

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:(3 kapsle):

Turmacin® (kurkumovník dlouhý) tit. 12,5%

přínos kurkumasacharidy

1000 mg

 125 mg

 NAC (N-acetylcystein)

 300 mg

Astareal®

Přínos astaxanthin

100 mg

5 mg

Ribes nigrum tit. 35%

Přínos antokyaniny

60 mg

21 mg

 

 

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 44 g

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 3 tobolky denně před večeří, dostatečně zapít vodou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu