DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Melacol - zdravá hladina cholesterolu

Melacol je přírodní doplněk stravy na bázi polyfenolického extraktu z jabloně Annurca Campana CHZO (Annurcomplex®) a suchého extraktu z oliv.

Byl vyvinut na podporu metabolismu lipidů a udržení normální hladiny cholesterolu.

Skladem
990 Kč
Melacol spalovač tuku
Novinka

VLASTNOSTI A PŘÍNOSY:

Melacol je doplněk stravy speciálně vyvinutý pro udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Má silný antioxidační účinek, který dokáže kontrolovat hladinu celkového cholesterolu a pomáhá předcházet oxidaci LDL, přičemž příznivě působí na HDL.

Jablka jsou historicky uznávána jako ovoce s léčivými účinky a jejich pravidelná konzumace je obecně spojována s nízkým rizikem kardiovaskulárních onemocnění. Různé odrůdy jablek nejsou rovnocenné, zejména jablko Annurca (IGP) se ukázalo jako nejvhodnější odrůda pro vývoj užitečných doplňků stravy k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Nejnovější studie ukazují, že polyfenolická frakce (především flavonoidy) jablka je zodpovědná za příznivé zdravotní účinky.

 

VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK:

 • AnnurComplex®: nutraceutický přípravek obsahující koncentrovaný polyfenolický extrakt z jablek Annurca campana CHZO, který je užitečný pro udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Je vyráběn v Itálii, má absenci vedlejších účinků typických pro léčivé přípravky a extrakty (např. z červené rýže),  Nedávné studie prokázaly, že polyfenolická frakce (především flavonoidy) jablek má příznivé účinky na zdraví, včetně:
  • regulaci metabolismu lipidů
  • regulace vstřebávání glukózy
  • příznivé účinky na mikrocirkulaci
 • Olivový suchý extrakt titrovaný na 20 % oleuropeinu: produkt s výraznou aktivitou proti oxidovanému LDL cholesterolu, která je mnohem účinnější než jiné antioxidační molekuly, včetně vitaminu E. Oleuropein je také uznávaným regulátorem plazmatických koncentrací TC, LDL cholesterolu a HDL cholesterolu.

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE): Annurca jablko AnnurComplex® 605 mg, Olivový suchý extrakt titrovaný na 20 % 384 mg, Obsah oleuropeinu 76,8 mg

 

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně, nejlépe s jídlem, dostatečně zapít vodou.

 

VÝROBCE: AVD REFORM srl.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: V chladném a suchém místě mimo zdroj tepla 

VAROVÁNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Držte mimo dosah dětí do 3 let věku. Během těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu