DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

ACTIgerm Immunforte - bylinky na dýchací cesty

Doplněk stravy na bázi bylinných extraktů(Lapacho, Echinacea,Tymián, Rozmarýn, Šalvěj, Dobromysl), které se tradičně používají ke stimulaci a posílení průdušek a dýchacích cest. Komplex bylin na dýchací cesty současně přispívá k odstranění potíží, jimiž organismus trpí zejména v chladném období roku. Může se používat i preventivně.

 

Skladem
630 Kč
ActigermImmunforte bylinky na dýchací cesty
Novinka

Díky kombinovanému účinku svých bylinných složek Actigerm Immunforte přispívá k přirozené  ochraně organismu před nepříznivými vnějšími vlivy, zejména chladu.

SLOŽENÍ:

 • Lapacho( lat.Tabebuja) suchý extrakt
 • Třapatka (Echinacea) suchý extrakt
 • Olivovník suchý extrakt
 • Actigerm: koncentrovaný extrakt  Tymiánu obecného (Thymus vulgare), Rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis), Šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), Dobromysli obecné (Origanum vulgare) titrovaný v 15% kyseliny rozmarýnové
 • Unkárie suchý extrakt
 • Maitake suchý extrakt
 • Grapefruit semena suchý extrakt

 

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 21 g

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE):

Tabebuja suchý extrakt: 82,5 mcg, Třapatka suchý extrakt: 82,5 mg, Olivovník suchý extrakt: 55 mg, Actigerm(koncentrovaný extrakt Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského, Šalvěje levandulolisté, Dobromysli obecné): 55 mg, Unkárie suchý extrakt: 27,5 mg, Maitake suchý extrakt: 27,5 mg, Grapefruit semena suchý extrakt: 27,5 mg

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 tobolky denně, nejlépe před snídaní.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu