DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Lymfatický systém

Přípravek Mykoterapie Linfo je vyroben na bází Choroše oříše z bioprodukce, bromelinu a výtažků z bylin. Posiluje vlásečnice a usnadňuje drenáž tělesných tekutin a je tedy pomocníkem v případě zadržování tekutin. Fytochemické studie Choroše oříše ukázaly přítomnost mnoha cenných sekundárních metabolitů (triterpenoidů, polysacharidů, antrachinonů atd.) Extrakt choroše oříše má široké spektrum ochranného účinku na ledviny a játra.

Skladem
1 060 Kč

Přípravek Mykoterapie Linfo je vyroben na bází Choroše oříše z bioprodukce, bromelinu a výtažků z rostlin. Posiluje vlásečnice a usnadňuje drenáž tělesných tekutin a je tedy pomocníkem v případě zadržování tekutin. Fytochemické studie Choroše oříše ukázaly přítomnost mnoha cenných sekundárních metabolitů (triterpenoidů, polysacharidů, antrachinonů atd.)

Vlastnosti:

Jednotlivé složky obsažené v této formuli představují výrazný stimulant pro lymfatický a oběhový systém a usnadňují odvod toxických látek z tkání. Pomáhají tak organismu při stagnaci lymfatického systému a krevního oběhu, při zadržování tekutin.

Lymfatický systém se skládá ze systému cév, které jsou podobné žilnímu a tepennému oběhu. Na rozdíl od krve však lymfa není poháněna srdeční činností, ale obíhá systémem cév díky pohybu. Tento systém procházející celým tělem začíná sítí jemných lymfatických kapilár v mezibuněčném prostoru. Podél trasy se v pravidelných intervalech objevují lymfatické uzliny jako filtrační jednotky.

Správně fungující lymfatický systém zajišťuje potřebnou „čistotu“ extracelulárního matrixu ponořeného do mezibuněčné tekutiny s cílem zamezit intoxikaci buněk. Vzhledem k tomu, že extracelulární matrix je primárním systémem bioregenerace, je velmi důležité, aby zůstal „čistý“ a zajišťoval tedy správnou komunikaci mezi buňkami, tkáněmi a orgány a udržoval tak vnitřní rovnováhu organismu.

Vlastnosti složek:

 • Choroš oříš (Polyporus umbellatus): umožňuje vylučování sodíku a chlóru, ale zachovává draslí Účinný v případě stagnace lymfatického systému.
 • Pupečník asijský (Centella asiatica) sušený extrakt: zlepšuje oběhový systém tím, že stimuluje fibroblasty, buňky, které tvoří kolagen, základní složku pro zdraví mnoha tělesných tkání. Vhodný při nedostatečném prokrvování periferních částí,
 • Bromelin získaný z ananasu
 • Komonice lékařská (Melilotus officinalis) sušený extrakt (tit. 20% kumarinu): působí na cévní stěny, snižuje jejich propustnost a posiluje jejich odolnost. Harmonizuje žilní návrat a lymfatický oběh.

 

Vyrobeno z medicínských hub, Mykoterapie, 100% Made in Europe

MNOŽSTVÍ : 90 kapslí po 545 mg, netto 49 g

SLOŽENÍ: Sporofory Choroše oříše (Polyporus umbellatus Fr.), Sušený extrakt zelených částí Pupečníku asijského (Centella asiatica L.) tit. 40% v asiaticosidu, Bromelin ze sušeného extraktu Ananasu (Ananas comosus L. gambi) tit.min. 2400 GDU/g , Sušený extrakt vrchních květů Komonice lékařské (Melilotus officinalis Pallas) tit. 20% v Kumarinu, Protispékavé látky: mikronizovaná křemenitá hlinka, stearan hořečnatý, Rostlinná kapsle: oxid titaničitý, oxid železnatý („Siderinova“ žluť).                                                               

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 kapsle 2x denně, ideálně mimo jídlo.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Průměrný obsah složek v denní dávce:

Složka:                                                                                                  Ve 4 tabletách:                       

 • Sporofory Choroše oříše (Polyporus umbellatus)                                       1188 mg
 • Sušený extrakt Pupečníku asijského (Centella asiatica L.)                          235 mg
 • přínos vasiaticosidu                                                                                       94 mg
 • Bromelin                                                                                                      198 mg
 • Sušený extrakt Komonice lékařské (Melilotus officinalis)                              153 mg
 • přínos vKumarinu                                                                                           30 mg

 

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu