DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Enteroflor2 - probiotika

Doplněk stravy obsahující Streptococcus thermophilus STB328 a Bacillus coagulans BC4.

Prospěšný při:

 • obnově střevní flóry narušené antibiotiky
 • zažívacích a močových komplikacích při cestování
Skladem
310 Kč
Enteroflor2 střevní probiotika
Novinka

VLASTNOSTI:

 • Streptococcus thermophilus STB328: druh probiotika „dobré“ bakterie, která se nachází v zažívacím traktu. Ve střevech vyrábí kyselinu mléčnou. Je odolný vůči kyselému prostředí, tedy je odolný vůči žaludeční kyselině a žluči, díky čemuž v žaludku přežije a podílí se na ochraně trávicího ústrojí.

Vyskytuje se v zažívacím traktu. Posiluje imunitní systém, podporuje zdraví zažívacího traktu,  pomáhá trávení u lidí s nesnášenlivosti laktózy, kdy pomáhá rozkládat laktózu a zlepšuje zdraví úst. Vedlejší účinky mohou být zažívací problémy, průjem vyrážka a akné. 

 

 • Bacillus coagulans: druh bakterie, která ve střevě vytváří kyselinu mléčnou a látku zvanou coagulin. Podílí se na udržování rovnováhy v trávicícm ústrojí.

 

SLOŽENÍ:

Streptococcus thermophilus STB328: živý mléčný ferment., Bacillus coagulans BC4, pomocné látky:     předželatinovaný kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý,  oxid křemičitý, stearan hořečnatý,   rostlinná kapsle

 

Obsah složek v denní dávce (2 kapsle)

Streptococcus thermophilus STB 328

Min. 1.109 ktj.

Bacillus coagulans BC4

Min. 1.109 ktj.

 

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2- 4 x denně podle potřeby, děti 1-2 kapsle denně, které se otevřou a rozpustí v jakémkoliv nápoji

MNOŽSTVÍ: 20 kapslí po 400 mg, netto 8 g

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 1 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu