DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

ACTIgerm sirup - snadné dýchání

 

Actigerm  Respiro je sirup na bázi rostlinných extraktů jitrocele, habru obecného a komplexu tymiánu, rozmarýnu, šalvěje a dobromysli. Má vynikající účinky pro pročištění a posílení dýchacího ústrojí.

Komplex bylin je vhodný pro normální funkci dýchacího ústrojí.

 

Skladem
420 Kč

Doplněk stravy na bázi suchých rostlinných extraktů, který se tradičně používá ke stimulaci fyziologické obranyschopnosti a působí na posílení dýchacího ústrojí, zejména v chladném období.

  

SLOŽENÍ:

 • Jitrocel:
 • Propolis extr.: je to produkt vyrobený pečlivým čištěním surového propolisu a neobsahuje alkohol.
 • Extrakt z pupenu habru obecného
 • Actigerm (koncentrovaný extrakt Tymiánu obecného (Thymus volgare), Rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis), Šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), Dobromysli obecné (Origanum vulgare), titr. v 15% kys. rozmarýnové:
 • Grapefruit semena

 

MNOŽSTVÍ: 250 ml

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(4 lžíce - 28 ml):

 

 

Jitrocel

1680 mg

Propolis extrakt

560 mg

Habr obecný-pupeny

420 mg

Actigerm komplex

140 mg

Semena grapefruitu

140 mg

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:1 polévková lžíce (7 ml) 4krát denně, která se užívá čistá nebo zředěná malým množstvím tekutiny

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

 

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 1 roku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu