DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

ACTIgerm sirup na kašel - snadné dýchání

 

Actigerm  Respiro je sirup na bázi rostlinných extraktů jitrocele, habru obecného a komplexu tymiánu, rozmarýnu, šalvěje a dobromysli. Má vynikající účinky pro pročištění a posílení dýchacího ústrojí.

Komplex bylin na dýchací cesty současně odstraňuje potíže, jimiž organismus trpí zejména v chladném období roku(bolest v krku, nachlazení, rýma, kašel).Může se používat jak pro prevenci infekčních onemocnění horních cest dýchacích, tak při probíhajícím onemocnění.

 

Skladem
420 Kč

Díky specifickým vlastnostem svých složek a vysoké koncentraci účinných látek komplexu Actigerm chrání tělo před nepříjemným onemocněním dýchacím cest, typickým pro chladné období.

 

SLOŽENÍ:

  • Jitrocel
  • Propolis extrakt
  • Extrakt z pupenu habru obecného
  • Actigerm: koncentrovaný extrakt  Tymiánu obecného (Thymus vulgare), Rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis), Šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), Dobromysli obecné (Origanum vulgare) titrovaný v 15% kyseliny rozmarýnové
  • Grapefruit semena suchý extrakt

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

  • Jitrocel: účinek antiseptický, protizánětlivý, hojivý, bakteriostatický(bránící růstu mikrobů), antialergický a uklidňující. Tradičně se používá v případě zánětů hrdla a dýchacích cest s katarálními sekrecemi, bronchitidy a jiných respiračních poruch.
  • Propolis extr.: je to produkt vyrobený pečlivým čištěním surového propolisu a neobsahuje alkohol. Četné experimenty prokázaly, že propolis je jedním z nejlepších přírodních antibakteriálních látek s bakteriostatickým i baktericidním účinkem: jeho hlavní použití je proti bolestem v krku, onemocněním dýchacích cest (faryngitida, tracheitida a tonzilitida) a onemocněním ústní dutiny (zánět dásní, zánět jazyka a patra).
  • Extrakt z pupenu habru obecného: lék na horní dýchací cesty (vedlejší nosní dutiny, nosohltan, průdušnice), kde projevuje specifickou aktivitu na úrovni sliznice dutiny. Díky protizánětlivému, antispazmodickému a antitusickému účinku může být užitečný v případě bronchitidy.
  • Actigerm (koncentrovaný extrakt Tymiánu obecného (Thymus volgare), Rozmarýnu lékařského (Rosmarinus officinalis), Šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), Dobromysli obecné (Origanum vulgare), titr. v 15% kys. rozmarýnové: má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, může se používat k potlačení potíží s dýchacím ústrojím a ústní dutinou.
  • Grapefruit semena: protizánětlivý, antialergenní a antimikrobiální.

 

MNOŽSTVÍ: 250 ml

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(4 lžíce - 28 ml):

 

 

Jitrocel

1680 mg

Propolis extrakt

560 mg

Habr obecný-pupeny

420 mg

Actigerm komplex

140 mg

Semena grapefruitu

140 mg

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:1 polévková lžíce (7 ml) 4krát denně, která se užívá čistá nebo zředěná malým množstvím tekutiny

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

 

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 1 roku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu