DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Maximum-Bio Flor 20

Doplněk stravy na bázi živých mléčných fermentů užitečných pro udržování zdravé střevní flóry. Výborný pomocník v případě poruch zažívání(potravinová intolerance).

Skladem
440 Kč

VLASTNOSTI:

Stres, nevyvážená strava, nadměrné užívání léků může způsobit střevní dysbiózu. Udržování rovnováhy bakteriálního ekosystému v gastrointestinálním traktu znamená účinné přispívání k zachování dobrého zdravotního stavu a dobře fungujícího imunitního systému.

Maximum-Bio Flor 20 je potravinový doplněk lyofilizovaných živých mléčných enzymů (6,5 miliardy na tobolku), indikovaný v případě dysbiózy charakterizované líným střevem, meteorismem a nadýmáním.

Může být také užitečný při zlepšení trávení v souvislosti s vstřebáváním živin a různými trávicími poruchami (potravinová intolerance, intolerance lepku a laktózy). 

Maximum-bio flor 20 podporuje obnovit změněnou střevní mikroflóru po dysbióze způsobené mnoha příčinami (léky, hormony, antibiotika, změna pankreatických nebo biliárních enzymů, nevyvážená strava).

SLOŽENÍ:

Živé bakterie mléčného kvašení(probiotika):

 • Lactobacillus plantarum LPB22      
 • Lactobacillus acidophilus LA3  
 • Lactobacillus casei LC18
 • Lactobacillus rhamnosus LRH11
 • Lactobacillus fermentum LF350
 • Lactobacillus reuteri LR07
 • Inulin: rozpustná dietní vláknina, Inulin podporuje růst Bifidobakterií 

  

 Doporučená denní dávka: (2 kapsle)

 

Živé bakterie:
Lactobacillus acidophilus LA3
Lactobacillus plantarum LPB22
Lactobacillus casei LC18
Lactobacillus rhamnosus LRH11
Lactobacillus fermentum
Lactobacillus reuteri LR07


nejméně 1 MLD CFU buněk
nejméně 0,2 MLD CFU buněk
nejméně 0,2 MLD CFU buněk
nejméně 0,2 MLD CFU buněk
nejméně 0,2 MLD CFU buněk
nejméně 0,2 MLD CFU buněk

Inulin

65 mg

 

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 kapsle denně s dostatkem vody, ráno na lačný žaludek

MNOŽSTVÍ: 40 kapslí, netto 16 g

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu