DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Prosta flor

Přírodní doplněk stravy na bázi Teupol 10P(extraktu ze zběhovce plazivého), kořene kopřivy a sereny plazivé zaměřený na správnou funkci prostaty.

 

Skladem
660 Kč
Kategorie: Imunita - podpora a prevence
? Výrobce: AVD Reform srl
Účinek: Prostata, Močový měchýř
Prostaflor
Novinka

DOPORUČENÍ:

Doplněk stravy Prosta flor doporučujeme užívat:

Pro zdravou funkci prostaty

Při poruchách močových cest

Při zmírnění příznaků spojených s benigní hyperplazií prostaty

 

VLASTNOSTI:

Prostaflor je tvořen zvláštním spojením rostlinných extraktů s protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi, které jsou užitečné při podpoře funkce prostaty a močových cest.

Prostaflor se vyznačuje přítomností Teupolu 10P, inovativního standardizovaného extraktu z zběhovce plazivého, u kterého bylo prokázáno, že má přirozený inhibiční účinek na 5-alfa reduktázu.

Výtažky ze sereny plazivé a kopřivy díky obsahu beta-sitosterolu podporují funkčnost prostaty a močových cest. Receptura je doplněna o zinek, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, díky čemuž je produkt zvláště vhodný jako doplněk při léčbě poruch močových cest a v případech benigní hyperplazie prostaty.

SLOŽENÍ:

 • Suchý extrakt z kořene kopřivy (Urtica dioica L.) titrovaný na 0,8 % celkových sterolů,
 • suchý extrakt z Serenoa plazivá (Serenoa repens Small) titrovaný na 45 % celkových mastných kyselin,
 • Teupol 10P (extrakt z listů Zběhovce plazivého, titrovaný na 10 % v teupoliosidech),
 • glukonát zinečnatý
 • fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, mikronizovaný oxid křemičitý
 • Rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE):

 • suchý extrakt z kořene kopřivy (Urtica dioica L.) titrovaný na 0,8 % celkových sterolů                                       450 mg,
 • suchý extrakt z Serenoa plazivá (Serenoa repens Small) titrovaný na 45 % celkových mastných kyselin    320 mg,
 • Teupol 10P (extrakt z listů Zběhovce plazivého, titrovaný na 10 % v teupolioside)                                                  70 mg,
 • glukonát zinečnatý                                                                                                                                                                 10 mg

 ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 kapsle denně s dostatkem vody, nejlépe před spaním

MNOŽSTVÍ: 30 kapslí, netto 18 g

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu