DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro sportovce

 

Základem excelentního výkonu je vynikající příprava. Tajemství úspěšného profesionála v oblasti sportu odhaluje i naše klientka Kiara Fontanesi, známá jezdkyně na motokrosu jezdící na svém Yamaha čísle 8. Podle její zkušenosti přináší moderní život díky stresu a únavě ,,překážkovou trasu” pro každého z nás.

Inovačním řešením je zcela zásadní stále častěji a lépe živit naši mysl a tělo k dosažení ,,silného výkonu” při každodenních činnostech.


Funkční potraviny, které vykazují prospěšné vlastnosti, zažívají období zvláštní slávy na vlně rostoucího zájmu spotřebitelů o zdraví a pohodu, která je chápána spíše jako preventivní než léčebný faktor. Připravili jsme pro Vás následný souhrn doplňků pro každého sportovce, který chce podpořit svůj výkon, zlepšit soustředění a urychlit regeneraci po námaze.


Performance slow aging


Klíčovou schopností sportovce je zaměřit se na dosáhnutí daného cíle a psychicky se soustředit po celou dobu výkonu. Představujeme doplňkové řešení - produkt s vysokou antioxidační hodnotou a schopností působit proti nadměrnému oxidačnímu stresu. Výživový doplněk podporuje regeneraci po tréninku.
Jedinečné složení s kurmerickými polysacharidy, astaxantinem, černým rybízem a N-acetylcysteinem dělá produkt atraktivním nejen u spolupracujících vrcholových italských sportovců. Tento produkt je doporučen všem aktivním sportovcům, kteří sportují na vysoké úrovni a chtějí se po období odpočinku brzy dostat do formy, dosáhnout svého vrcholu a nezatěžovat příliš svůj organismus.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Performance slow aging.


Performance forte


Doplněk stravy tvořený směsí různých druhů Cordyceps sinensis, Rhodiola rosea, Chromium a hořčík je ideálním cestovním společníkem. Díky vzácným vlastnostem provádí tonizující a metabolickou podpůrnou akci, pomáhá regulovat hormonální produkci a je zvláště vhodný jako doplněk ke sportovní výživě, protože podporuje fyziologickou odolnost. Pomáhá tak také snížit pocit únavy, zlepšit výrobu a využití energie.
Díky zázračnému účinku doplňku, kterým je zajištění odpovídající produkci testosteronu, se osvědčil i u spolupracujících italských sportovců fotbalového klubu. Ti jenom potvrdili příznivý účinek pro tělo během náročného sportovního výkonu.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Performance forte.


Performance Brain


Doplněk stravy určený pro sportovce, kteří potřebují zvýšit koncentraci a soustředění na podání svých sportovních výkonů a snadnému dosažení cílů. Jedná se o synergii látek s Theaninem, kofeinem, Bacopa, Ganoderma lucidum (Reishi) a dvěma druhy šalvěje.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Performance Brain.


T-Mag


Správná výživa pro sportovce hraje klíčovou roli pro podání bezchybného výkonu. Přírodní doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitamínu B6. Doporučuje se užívat současně s předchozími doplňky. Pomáhá regulovat svalové křeče, zlepšuje výkon srdečního svalu při fyzické námaze.

Bližší informace o doplňku řešíme na T-Mag.


Imun plus


Osvěžující nápoj ve formě šumivých tablet zeleného čaje pro každého sportovce při sportu, ale i v práci. Obsahuje přírodní komplex Imuregen a vitamín C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Přečtěte si více o Imun plus a zjistěte, jaké všechny účinné složky obsahuje.


Imuregen – energie

Podle naší klientky Kiary Fontanesi, známé jezdkyně a několikanásobné mistryně světa v motokrosu je základem každého dne správná příprava, cvičení a výživa. Na vše potřebujeme dostatek energie a právě Imuregen je vhodný doplněk stravy k doplnění energie a pravým pomocníkem při nastávajícím pocitu únavy. Komplex je na bázi přírodního komplexu Imuregen, Ginkgo biloga, Maralan a Klanopraška.

Vyzkoušejte Imuregen energie a dočtěte se více o účincích.


Imuregen – regenerace


Přírodní doplněk stravy, který je vhodné užít před sportovním výkonem, při regeneraci a fyzické zátěži. Základní složka je přírodní komplex Imuregen, sibiřský ženšen, zinek a vitamín C.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Imuregen – regenerace, kde se dozvíte  více.

 


Dále jsme pro Vás připravili souhrn doplňků pro sportovce, který řeší zdravotní problém vzniklý po úraze nebo namožení.


Artrophit Recupero


Doplněk stravy užitečný jako prevence před záněty kloubů, vaziva a šlach. Zlepšuje funkčnost chrupavek. Hlavní složka je extrakt ze Slávky zelenoústé, měkýše, jehož složení působí protizánětlivě, analgeticky, remineralizačně. Lze užívat jako prevenci, ale i po zranění kloubů, šlach, kdy zmírňuje bolest a urychluje
léčbu.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Artrophit Recupero, kde se dozvíte více.


Flogisen


Doplněk výživy, jehož základní komplex složek Boswelia, kurkuma a zázvor, je mimořádně účinný při ,zánětech svalů a kloubů. Užívá se většinou současně s přechozím doplňkem Artrophit Recupero. Účinný doplněk po zranění, urychluje léčbu a regeneraci postižené oblasti.

Vyzkoušejte Flogisen a dočtěte se více o účincích.

Zpět do obchodu