DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Doplněk stravy na bázi extraktu Boswelia, kurkumy a zázvoru, který je mimořádně účinný jako ochrana svalů a kloubů ve spojení s ochranou pokožky Vysoká koncentrace kyseliny boswellové je vhodná ochrana kloubního aparátu.

Skladem
830 Kč –40 % 490 Kč
Flogisen
830 Kč –40 %

Díky vlastnostem a vysoké biodisponibilitě(využití v těle) svých přírodních složek Flogisen zlepšuje funkci kloubů a stavy lokálního napětí tím, že  napomáhá svalům a kloubům v boji proti buněčnému stárnutí.

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Casperome® fytozom (Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) suchý extrakt tit. ≥ 25% boswellových kyselin: ovlivňuje kontrakci/relaxaci hladké svaloviny
 • Meriva® fytozom (Curcuma longa suchý extrakt tit. 20% v kurkuminoidech): užitečný pro eliminaci AGEs[1] a těžkých kovů
 • Zázvor suchý extrakt tit. 5 % v gingerolech: antioxidační účinek.

 

[1] Advanced glycation end products - produkty pokročilé glykace

SLOŽENÍ:

 • Casperome®: Boswellia fytozom (Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata Roxb. pryskyřice suchý extrakt tit. ≥ 25% boswellových kyselin, fosfolipidy ze sóji),
 • Meriva®: Kurkuma fytozom  (Curcuma Longa L. oddenek suchý extrakt tit. 20% v kurkuminoidech; fosfolipidy ze sóji),
 • Zázvor suchý extrakt (Zázvor lékařský (Zingiber officinale Roscoe) oddenek) suchý extrakt tit. 5% v gingerolech,
 • mikronizovaný oxid křemičitý, stearan hořečnatý; rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE):

Casperome®- Boswellia fytozom : 588 mg (z toho přínos kyselin boswellových: 147 mg),

Meriva®: Kurkuma fytozom: 588 mg(z toho přínos v kurkuminoidech 117,6 mg),

Zázvor suchý extrakt: 196 mg ( z toho přínos gingerolů 9,8 mg)

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně mimo jídlo, zapít s dostatkem vody.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

MNOŽSTVÍ: 40 kapslí, netto 32,8 g

VÝROBCE: A.V.D.Reform, Srl., Itálie

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
JE Avatar autora 4.4.2020 14:05
Moc děkuji za doporučení tohoto produktu, který jsem koupil pro svou 87letou maminku, včetně ALOHA Cordicepsu. Maminka má artrozu a stěžovala si neustále na bolesti kloubů a neměla sílu chodit ven. Od té doby co užívá tyto dva produkty jsi na bolesti nestěžuje a začala postupně chodit ven. Díky tomu se jí zlepšila i nálada. Moc děkuji JE

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu