DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Performance Brain

Jedinečný doplněk stravy pro sportovce, kteří kteří potřebují zvýšit koncentraci a zvýšit soustředění na podání svých sportovních výkonů. Velmi užitečný pro zlepšení paměti a koncentrace prostřednictvím optimalizace kognitivního výkonu a snížením vnímání stresu během každého výkonu.

Skladem
Kód: 263
1 080 Kč
Kategorie: Online obchod

V doplňku stravy Performance brain je využita synergie  „nootropních“ látek vytvořená za účelem optimalizace kognitivních funkcí, fyzického a duševního výkonu pro všechny osoby, které jsou vystaveny fyzickému a psychickému stresu. Je velkým pomocníkem pro sportovce, kteří potřebují zlepšit pozornost, soustředit dovednosti, aby dosáhly optimálního výkonu.

Vlastnosti jednotlivých složek:

Reishi (Ganoderma lucidum) BIO. Je to jedna z nejpoužívanějších léčivých hub u sportovců: zvyšuje hladinu energie, zlepšuje dýchání buněk, chrání mitochondriální funkci před oxidačním stresem, snižuje chronický zánět nízkého stupně, působí proti psychické a fyzické únavě, zlepšuje pamět, soustředění a koncentraci. Vlastnosti, které každý sportovec potřebuje pro dosažení svého cíle. Díky vysoké přítomnosti triterpenů podporuje nadledvinky, snižuje pocit únavy, reguluje rytmy spánku.

Cognivia ™: je komplex dvou druhů Šalvěje. Salvia officinalis, která zlepšuje kognitivní výkon zvýšením zaměření na dosažení cílů. Salvia lavandulifolia urychluje mnemotechnické procesy, spojuje známé s neznámým a tím usnadňuje snadnější zapamatování si nových věcí.

 Bacopin®: podporuje zlepšení paměti, koncentrace a kognitivních funkcí. Na fyzické úrovni přispívá Bacopa ke zlepšení sportovního výkonu tím, že zmírňuje svalovou únavu a zvyšuje zásoby glykogenu ve svalech. Na kognitivní úrovni zlepšuje reakční rychlost, pozornost a prostorovou a pracovní paměť, zvyšuje reflexy.

L-theanin: izolovaný ze zeleného čaje je látka, která působí na mozkové úrovni a zároveň podporuje relaxaci a duševní pohodu. Udržuje koncentraci po delší dobu, aniž by vyvolávala sedativní účinek. 

Newcaff®: kofein upravený mikroenkapsulací, tím zlepšuje jeho biologickou dostupnost. To umožňuje kontrolované a prodloužené uvolňování v průběhu času po dobu 4 hodin. Jeho účinnost byla prokázána jak u sportovců vystavených dlouhodobé námaze, s občasnými sprinty např. u vytrvalostních atletů, ale také u silových sportů bez změny hladiny inzulínu a glukózy v krvi.

 DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli denně jako udržovací dávku, dávku zvýšit o 1 kapsli každý den již dva dny před závodem a 4 kapsle v den závodu.

 

 PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:

 

3 KAPSLE

Ganoderma lucidum (Reishi)

 565 mg

Cognivia® (Salvia officinalis e Salvia lavandulifolia)

 500 mg

 Bacopin® (Bacopa monnieri) tit. 20%

372 mg

L-teanin

200 mg

Kofein

75 mg

 

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 43 g

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: