DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Jak zvýšit svou výkonnost při sportování, třeba na kole

 

Cyklistika je během jara až podzimu jedna z hlavních volnočasových aktivit v životě každého člověka, který rád tráví svůj volný čas pohybem. Zdolat náročný kopec, ujet naplánovanou trasu v daném čase, projet se horskými lesními cestami, vidět neobjevená místa, kam se dostanete jen na kole nebo se zúčastnit prestižního cyklistického závodu. Takové a další cíle si stanovují aktivní cyklisté proto, aby jim jízda na kole plnila účel a byla pro ně atraktivní.

man-riding-on-black-bicycle-3642482

 

Podobný cíl si předsevzal náš klient Jirka, který se rozhodl zúčastnit se prestižního a druhého nejstaršího cyklistického etapového závodu Giro d'Italia. Jirka nás na začátku roku požádal a spolupráci. Spolupráce s námi mu měla pomoci správně se připravit na tento závod, aby mohl podat svůj excelentní výkon a dosáhnout tak nejlepšího umístění.

Jirka je aktivní cyklista, který pravidelně trénuje na svém kole a často jezdí i delší vytrvalostní trasy. Naším úkolem bylo, abychom jeho výkon podpořili vhodnými přírodními doplňky stravy, které ho připravili dosáhnout nejlepšího výkonu a maximálního soustředění.

 

Pro Jirku jsme zvolili následnou variantu: 

Produkt Perfromance Slow Aging na začátku tréninku proto, aby se brzy dostal do formy a přitom nezatěžoval příliš svůj organismus. Týden před závodem Giro d´Italia začal užívat doplněk stravy Performance Brain spolu s T-Mag. Tyto produkty měli Jirkovi podpořit koncentraci a soustředění během závodu a na dosažení svého cíle. T-Mag reguluje svalové křeče a zlepšuje výkon srdečního svalu.
Po skončení závodu Jirka užíval doplňky stravy
Flogisen a Artrophit. Oba produkty urychlují regeneraci a hojení svalů a kloubů, které patří k velmi zatěžovaným při cyklistických závodech.

Jirka absolvoval svůj vysněný cyklistický závod v Itálii s velkým odhodláním a nasazením. Po jeho návratu se s námi přišel podělit o své pocity. Před závodem se cítil velmi klidný, soustředěný a plný energie. Závod absolvoval bez jakýchkoliv problémů, energie ho během jednotlivých etap neopouštěla. Před každou etapou byl dobře připravený a uvolněný. Nakonec se umístil na vynikajícím místě a sám byl se sebou maximálně spokojený a závod si užil. Po skončení závodu absolvoval u fyzioterapeuta několikrát rehabilitaci a během krátké doby se cítil odpočatý a jeho svaly byly zregenerované. Řekl nám svůj další cíl, zúčastnit se cyklistického závodu Tour de France a nás po jeho pozitivních zkušenostech s námi požádal opět o spolupráci.

 

 

             

Zpět do obchodu