DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Letní akce a dobrodružství jsou v plném proudu

Léto je ideální období podniknout sportovní výlet za poznáním. Ať už vyrazíme pěšky, na  kole či koloběžce, uděláme jistě vstřícný krok pro své zdraví. Výlet si vybírá každý podle toho, co mu nejvíce vyhovuje a také podle jeho fyzické kondice. Milovník chůze ocení poznávání krajiny a těch nejdetailnějších maličkostí, které naopak cyklistům častou uniknou.

Cyklista si volí většinou delší výlet za poznáním nebo si naplánuje trasu, na které chce dosáhnout cíleného počtu kilometrů. Rovněž velkou výzvou pro cyklisty je sjíždění bike trailů uprostřed lesů.

V poslední době vídáme často výletníky i na koloběžkách, kdy si nejdříve hezky vyšlápnou kopec na rozhlednu a pak sjíždějí na koloběžkách stezku dolů. Někteří naopak preferují jízdu na koloběžkách po příjemné rovince podél řeky. Pro obě varianty platí, že i výkon sportovce na koloběžce posiluje naši fyzickou kondici. Často si pak ani nevšimneme, kolik kilometrů skutečně ujedeme.

To však pocítíme až večer, kdy se vrátíme z výletu. Určitě znáte ten pocit, kdy usednete s přáteli k táborovému ohni a trávíte čas jen tak povídáním…

Ale ouvej, najednou cítíme, že nevydržíme v klidu sedět, bolí nás svaly na nohou, klouby, máme ztuhlé vazy. Záda se ozývají bolestí a daný večer přestává být pro nás příjemným. Začíná být spíše bolestivým a nejraději bychom zalezli do postele a jen tak leželi…

 

lide-protazeni uzka

 

Tipy a triky k sportovnímu výkonu

K tomu, abychom si nezkazili příjemný večer a relaxaci po sportovním výkonu, doporučujeme se držet několika jednoduchých rad:

  • Především nepřeceňujte své fyzické síly :-)

Každý z nás je jinak fyzicky zdatný. Během výletu dělejte často přestávky. Ideálně se krátce protáhneme, občerstvíme a napijeme. I když kamarádi šlapou vytrvale do kopce a možná i někdy lehce, nemusí to samé platit pro nás. Udělejme si v půlce kopce přestávku, pořádně se napijme a prodýchejme se. Nabereme síly a pak kamarády v klidu dojedeme.

  • Kvalitní přípravou vše začíná!

Připravte si kvalitní pití, abyste nebyli dehydrováni. My si vždy připravujeme nápoj z šumivých tablet ImunPlus  s příchutí zelený čaj a citron, protože v sobě obsahuje vše, co potřebuje naše tělo při aktivitě a sportu. Přírodní komplex Imuregen, nukleotidy a minerální látky našemu tělu dodají sílu a zároveň osvěží. Kdo uvítá ovocné osvěžení, může vyzkoušet příchuť pomeranč a cola. Vše obsahuje čistě přírodní složky.

  • V případě komplikací snižte míru únavy a vyčerpání

Pokud nás přesto svaly a klouby bolí, požádáme známé v našem okolí, aby nám bolavou část těla promasíroval pomocí kvalitního masážního přípravku. Nám se osvědčila Alpa s hřebíčkem. Svaly příjemně prohřeje a zároveň pomůže zklidnit i postižené místo štípnutím od komára…

 

 

Po sportovním výkonu a fyzické zátěži následuje dobrá regenerace

Abychom zklikvidovali bolest svalů a případně vznikající zánět ve svalech a kloubech, užíváme přírodní doplněk stravy Flogisen. Svým vynikajícím složením sníží stav bolestivého napětí a zároveň působí jako nesteroidní antirevmatikum. Jako přírodní analgetikum nás velmi rychle zbaví bolestí.

Přípravky Flogisen a ImunPlus  můžeme užívat i preventivně před zahájením aktivní sezóny, abychom předešli vyčerpaným a bolestivým večerům.

Zpět do obchodu