DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Podzimní období a posílení organismu

Dnes začíná podzim, krásné a barevné roční období s náhlými změnami počasí a ochlazením. Jsme připraveni přivítat novou sezónu?

 

V tomto období se naše tělo může cítit unavené právě proto, že musíme čelit změně, která povede k rovnováze. Teploty se snižují, mění se jídelníčky, pomalu vynecháváme čerstvé pokrmy horkých letních dnů a zvykáme tělo na teplá, zahřívající jídla. Zvykáme organismus na dny, které se zkracují a tma začíná převládat nad denním světlem.

 

Je to velmi jemné přechodné období a právě z tohoto důvodu lze najít některé psychofyzické stavy, které nejsou ničím jiným než důsledkem přechodu z jednoho ročního období do druhého. Chronická únava, duševní přecitlivělost, kožní vyrážky, podráždění střev, situace způsobené zánětem těla, které potřebuje eliminovat hromadný odpad, nachlazení.

 

Detoxikovat znamená udržovat dobré psychické a fyzické zdraví.  Je to proces, který podporuje činnost vylučovacích orgánů, které mohou být přetíženy prací při vyplavování toxinů z lidského těla.

Detoxikační cesta založená na přírodních a osvědčených bylinkách pomáhá znovu najít rovnováhu a energii.

 

Přírodní produkty, které můžeme zvolit pro celkové posílení organismu v podzimním období jsou Immunity assist forte v kombinaci s Bioaktivní vitamín C.

 

Pokud se cítíme hodně unavení nebo jsme prodělali již nějaké onemocnění a potřebujeme znovu doplnit nutné vitamíny a minerály, je nejvhodnějším produktem F5 Biofer. Je to rostlinný komplex vitamínů skupiny B, železa a vitamínu C. Tento produkt je vynikající rovněž pro děti, které chodí do školy, začnou být unavené a nemohou se soustředit. Tento produkt lze kombinovat současně s Immunity assist forte.

 

Pro pročištění a posílení dýchacích cest zvolíme přírodní bylinný produkt Actigerm immunforte. Produkt můžeme zvolit ve formě kapslí nebo sirupu Actigerm sirup. Tento produkt můžeme také kombinovat současně s Immunity assist forte.

 

 

 

Zpět do obchodu