DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Podzimní období a posílení organismu

Dnes začíná podzim, krásné a barevné roční období s náhlými změnami počasí a ochlazením. Jsme připraveni přivítat novou sezónu?

 

V tomto období se naše tělo může cítit unavené právě proto, že musíme čelit změně, která povede k rovnováze. Teploty se snižují, mění se jídelníčky, pomalu vynecháváme čerstvé pokrmy horkých letních dnů a zvykáme tělo na teplá, zahřívající jídla. Zvykáme organismus na dny, které se zkracují a tma začíná převládat nad denním světlem.

 

Je to velmi jemné přechodné období a právě z tohoto důvodu lze najít některé psychofyzické stavy, které nejsou ničím jiným než důsledkem přechodu z jednoho ročního období do druhého. Chronická únava, duševní přecitlivělost, kožní vyrážky, podráždění střev, situace způsobené zánětem těla, které potřebuje eliminovat hromadný odpad, nachlazení.

 

Detoxikovat znamená udržovat dobré psychické a fyzické zdraví.  Je to proces, který podporuje činnost vylučovacích orgánů, které mohou být přetíženy prací při vyplavování toxinů z lidského těla.

Detoxikační cesta založená na přírodních a osvědčených bylinkách pomáhá znovu najít rovnováhu a energii.

 

Přírodní produkty, které můžeme zvolit pro celkové posílení organismu v podzimním období jsou Immunity assist forte v kombinaci s Bioaktivní vitamín C.

 

Pokud se cítíme hodně unavení nebo jsme prodělali již nějaké onemocnění a potřebujeme znovu doplnit nutné vitamíny a minerály, je nejvhodnějším produktem F5 Biofer. Je to rostlinný komplex vitamínů skupiny B, železa a vitamínu C. Tento produkt je vynikající rovněž pro děti, které chodí do školy, začnou být unavené a nemohou se soustředit. Tento produkt lze kombinovat současně s Immunity assist forte.

 

Pro pročištění a posílení dýchacích cest zvolíme přírodní bylinný produkt Actigerm immunforte. Produkt můžeme zvolit ve formě kapslí nebo sirupu Actigerm sirup. Tento produkt můžeme také kombinovat současně s Immunity assist forte.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení