DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Listopadové posílení našeho organismu

Listopad je pro náš organismus velmi citlivý měsíc. Stejně jako u zeleniny, která usychá, ztrácí vodu, díky které je v létě svěží, tělo ztrácí energii a elán letních měsíců. Únava, jejímž projevem je stres, nesoustředění, lenost, to vše v důsledku klimatických změn spojených s tímto ročním obdobím, mohou být známkou volání o pomoc našeho vlastního těla. Najít tento měsíc rovnováhu, klid a harmonii je pro náš organismus velmi důležité proto, abyste se vyhnuli vystavení patogenním vlivům, které ohrožují vaše zdraví.

 Jak víme, podzim je roční období, které může být nebezpečné pro onemocnění dýchacích cest (průdušky, nosní dutiny, plíce). Rýma, ucpaný nos, kašel, jsou důsledky, kterým se chceme všichni vyhnout. Takže pro kvalitní a zdravé prožití zimy si tělo potřebuje odpočinout a ohřát se před chladem. Musíme si vybírat správné čaje (bylinné, Rooibos, zázvorový) a horké vývary (poctivý slepičí, zeleninový) pro posílení a obnovu našeho těla. Ráno po probuzení je pro náš organismus vypít sklenici horké vody, abychom nastartovali očistný proces našeho organismu. Výborné je také do vody nakapat pár kapek citronové šťávy a přidat trochu medu.

Důležité je také zvolit přírodní imunostimulační prostředky, které podporují náš imunitní systém. Nejvíce účinnými prostředky jsou rozhodně propolis, echinacea, šípková růže, léčivé houby.

Přesně proto jsme se rozhodli vyzdvihnout dva základní produkty na podporu imunitního systému tak, aby byl připravený k obraně těla před útokem virů a bakterií.

 Jedním z nich je produkt:

  • Actigerm Immunforte, doplněk stravy založený na extraktech z bylin, tradičně používaný k stimulaci obranného systému dýchacích cest.Zde najdete celý jeho popis:

Actigerm immunforte. Pro děti je velmi vhodná varianta sirupu Actigerm sirup. 

  • Bioaktivní C obsahuje výtažek z šípkové růže bohaté na vitamín C, který provádí přirozenou antioxidační činnost a je obzvláště užitečný pro přirozenou obranyschopnost těla. Vitamin C podporuje také absorpci betaglukanů, což pomáhá zvýšit biologickou dostupnost léčivých hub. Více informací o tomto doplňku: Bioattiva C

Tyto doplňky se dají užívat společně a tím se zvýší jejich vzájemná účinnost.

Depositphotos_26289631_xl-2015

 

Zpět do obchodu