DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

F5 Biofer

Železo, hlavní minerál v lidském těle, je hlavní složka báze Ultrafer® v doplňku stravy F5 Biofer. Obsahuje vysoce biologicky dostupný pyrofosfát železa a komplex vitamínů B v přírodní formě.

Výhody Ultrafer®:
• vynikající snášenlivost
• žádný oxidační účinek
• maximální absorpce a biologická dostupnost

 
Skladem
Kód: 278
520 Kč
Kategorie: Online obchod

Železo je nejvíce přítomný minerál v krvi a je nezbytný pro syntézu hemoglobinu. Udržuje v dobré kondici imunitní a kardiovaskulární systém. Je velkou podporou kognitivních funkcí mozku. Nedostatek železa může vést ke snížené produkci hemoglobinu.

Zvláštní formule přípravku F5 Biofer byla navržena tak, aby pomáhala při nedostatku železa, anémii, a v případech, kdy dochází ke zvýšené potřebě nebo sníženému příjmu železa v potravě.  Je určena rovněž pro těhotné ženy, vegetariány osoby trpící maloabsorpcí nebo chorobami, které způsobují stav anémie.

Ultrafer® je mikrokapsulované pyrofosfátové železo ve fosfolipidových nanokapslích, které zaručují maximální biologickou dostupnost a úplnou absenci jakýchkoli vedlejších účinků, s kterými se běžně setkáváme při podávání železa.

 Přítomnost rostlinného komplexu vitamínů B a kyseliny listové pohanky zajišťuje vysoký příjem vitamínů v přirozené formě, a je nezbytný při mnoha důležitých funkcí metabolismu.

 

SLOŽENÍ:

  • Rostlinný komplex vitamínů B z pohanky obecné (Fagopyrum esculentum Moench)
  • Ultrafer®: (pyrofosfát železitý, předželatinovaný rýžový škrob, estery mastných kyselin sacharózy, slunečnicový lecitin)
  • Vitamín C z šípku(Rosa canina)
  • Protispékavé činidlo: mikronizovaný oxid křemičitý

 

VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK:

  • Rostlinný komplex vitamínů B z pohanky, bezlepková pseudo-cereálie, která zaručuje vysoký příjem vitamínů B v přírodní a vysoce biologicky dostupné formě
  • Ultrafer®: mikrokapsulované pyrofosfátové železo ve fosfolipidových nanokapslích, které umožňují, aby železo procházelo žaludkem, aniž by se dostalo do kontaktu se sliznicemi a jinými živinami.
  • Vitamín C z růže šípkové(Rosa canina) – zvyšuje vstřebatelnost železa

 

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně ráno po jídle, dostatečně zapít vodou.

 

Průměrný obsah složek v denní dávce(1 kapsle):

Extrakt z pohanky

225 mg

 

Železo

15 mg

107%

Vitamín C z šípkové růže

36 mg

 

Vitamín B1 (thiamin)

0,4 mg

37%

Vitamín B2 (riboflavin)

0,6 mg

43%

Vitamín B3 (niacin)

8,5 mg

53%

Vitamín B5 (kys.pantotenová)

2,8 mg

47%

Vitamín B6 (pyridoxin)

0,45 mg

32%

Kyselina listová

111 mcg

55 %

Vitamín B12 (metylkobalamin)

1,1 mcg

44%

 

 

 

 

MNOŽSTVÍ: 30 kapslí

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

 VÝROBCE: A.V.D.Reform, Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: