DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Příběh klienta - Homeopatie dokáže zázraky i u pejsků

Homeopatie pomáhá nejen lidem. V následném příběhu se s Vámi rádi podělíme o naši zkušenost, že homeopatika pro psy zpříjemní život nejen Vašim čtyřnohým miláčkům. 

Naše klientka, která měla 3 roky po porodu, trpěla již delší dobu gynekologickými výtoky a záněty močového měchýře. Veškeré komplikace začaly po porodu druhého dítěte. Její potíže byly několikrát přeléčeny antibiotiky a zároveň jí byla navržena hormonální lécba. 

Druhý porod byl pro ni velmi bolestivý. Přes neúnosné bolesti musela podstoupit anestezii. Po porodu se cítila stále velmi unavená a nikdy se nevrátila do své původní formy jako po prvním porodu. Objevily se jí gynekologické výtoky, které se většinou zhoršovaly před menstruací. Často jí bolela hlava, zejména na levé straně nad okem. Stávalo se jí, že když v létě chodila bosa, velmi rychle prostydla a trápil jí zánět močového měchýře. Dříve ráda chodívala s manželem na hodiny tance, na ty jí teď nezbývalo moc času, a zároveň díky únavě na ně neměla chuť a náladu. Z této situace se cítila smutná a bezmocná. 

Navrhli jsme jí tedy na základě jejích symptonů homeopatika, která užívala 3x za sebou v jeden den. K tomu užívala přírodní doplněk na detoxikaci a regeneraci jater STEA 7. Po 4 týdnech mi napsala, že její únava je pryč, cítí mnohem více energie a výtoky již nejsou tak hojné. Po dalších 3 týdnech napsala, že měla menstruaci bez bolesti a výtoků a stále se cítí dobře.
V té době začínalo léto a žena chodila často na boso. Orientačně po dalším měsíci mi volala, že zřejmě prostydla a cítí opět počínající zánět močového měchýře. Homeopatika jsme tedy zopakovali. Po týdnu byly bolesti pryč. Doporučila jsem ji tedy, aby dlouhodobě užívala přírodní doplněk stravy ALOHA CORDYCEPS pro posílení imunity a zároveň ledvin. 

Po dalších 3 měsících mi žena opět volala. Tentokrát však nechtěla řešit sebe, cítila se od té doby v pořádku a nic ji netrápilo. Volala kvůli svému pejskovi, kterému byly 3 roky a byl vykastrován. Po kastraci stále učůrával doma i venku. Konvenční léčba mu nezabírala a tak po své pozitivní zkušenosti s homeopatiky, chtěla tímto způsobem pomoci svému pejskovi. 

Na základě symptomů byl pejskovi podán jednorázově homeopatický přípravek. Po měsíci mi paní psala, že pejsek je asi o 80 % lepší. Homeopatika pro psy jsme tedy zopakovali ještě dvakrát s měsíčním odstupem. S velkou radostí a vděčností můžeme tedy potvrdit, že pejsek je od té doby v pořádku a jeho majitelka je spokojená. 

 

iStock-474077956

Zpět do obchodu