DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Aloha Cordyceps 90 tb.

Základní sloužkou tohoto doplňku je Cordyceps - Housenice čínská. Je to medicinální houba s širokým spektrem využití. Momentálně je Housenice čínská považována za silné ledvinové tonikum, domov naší životně důležité energie. Je využívána pro normální funkci dýchacích cest, ledvin a kardiovaskulárního systému.Také je používána jako imunostimulační tonikum.

Skladem
950 Kč

Firma Aloha Medicinal Inc.je největší bio pěstitel houby Cordyceps na světě. Vědci této firmy dlouho zkoumali přirozené podmínky pro růst houby Cordyceps v centrálním Tibetu, v srdci divoké přírody, kde houba Cordyceps přirozeně roste. Cílem bylo zabezpečit takové laboratorní podmínky, které budou natolik podobné podmínkám růstu v samotné přírodě, že si houba uchová všechny vlastnosti, které se podílejí na ochraně a revitalizaci tělesných pochodů. Získali mnoho užitečných informací od místních kočovných lidí, kteří houbu konzumují po staletí. Studovali pH půdy, složení půdy, teplotu a složení vzduchu, kde se Cordyceps v přírodě nachází.

Veškeré tyto informace pak použili při pěstování houby Cordyceps ve svých laboratořích a biochemické testy provedené v laboratoři Integrated Biomolecule Inc. Tucson (v Arizoně) odhalily, že Cordyceps - Housenice z laboratoří Aloha Medicinals obsahuje takovou koncentraci nukleotidů, která čtyřikrát až pětkrát převyšuje obsah aktivních účinných látek druhů vyskytujících se ve volné přírodě.

Nyní firma Aloha Medicinals pěstuje houbu Cordyceps za stejných podmínek jako v přírodě, kdy tato houba potřebuje k optimálnímu růstu především velmi nízké teploty a nízkou hladinu kyslíku pod 50% normálního atmosférického kyslíku. Aloha Medicinals je jedinou firmou, která používá při pěstování houby Cordyceps tuto unikátní technologii.

Studie ukazují, že housenice  působí jako imunoamfoterikum - posiluje imunitní funkci jednotlivých orgánů,

 

Vlastnosti:

Cordyceps - Housenice čínská se ve volné přírodě sbírá na horských lučinách při úpatí Himaláje v Tibetu a Bhútánu. V Číně je využívána asi 2000 let. Housenice čínská obsahuje proteiny, peptidy a všechny esenciální aminokyseliny, polysacharidy a glykoproteiny s imunostimulačním účinkem, steroly (mezi nimiž ergosterol, prekurzor vitamínu D), látky podobné nukleosidům, polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny (mezi nimiž B1, B2, B12, E a K) a mnohé minerály. V dnešní době je Housenice tzv. antiaging lékem a posilujícím adaptogenem, užitečným při zvyšování využitelnosti a produkce buněčné energie. Mimo jiné usnadňuje aerobní buněčný metabolismus a tím zajišťuje organismu maximální odolnost. Mnohé klinické studie prokázaly, že Housenice podporuje jaterní funkce, harmonizuje hladiny jaterních enzymů a lipidického profilu.

MNOŽSTVÍ: 90 kapslí, netto 55,8 g

SLOŽENÍ: Titrované betaglukany extraktu Housenice čínské firmy Aloha Medicinals Inc., protispékavé látky: oxid křemičitý, rostlinné kapsle: oxid titaničitý, oxid železnatý („Siderinova“ žluť)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně s dostatkem vody.

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství, nepodávat dětem a neužívat po dlouhé období bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

Průměrný obsah složek v denní dávce:

Složka:                                                                                                        Denní dávka (2 kapsle):

Housenice čínská  (Cordyceps sinensis) Aloha Medicinals Inc.                    1035 mg

 

Vegetariánský produkt, Vyrobeno z medicínských hub v bio kvalitě – 100% Made in USA, USDA Bio certifikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu