DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Zázračná houba SHIITAKE(Houževnatec jedlý)

shiitake

Přiznám se upřímně, při současném domácím vaření…pečení…smažení, se mi často stane, že mě potrápí žaludek, žlučník či jiné trávicí potíže. Pravděpodobně je to tím, že ne vždy mám tolik času uvařit něco pořádného a chutného, nebo rychle ohřívám jídlo z předchozích dnů. I když ráda vařím, jsem jen laik ne kuchař-odborník, a když k tomu musím zvládat všechny domácí činnosti, včetně náhradní učitelky, udržet své podnikání, moc času mi na vše nezbývá.

Vyzkoušela jsem houbu Shiitake. Z hlediska tradiční čínské medicíny má tato houba vazbu k dráze žaludku a sleziny. Posiluje tyto dva orgány, pomáhá při žaludečních vředech, žlučníkových kamenech a chudokrevnosti. Bojím se, že tyto zmiňované problémy se mne teď možná týkají, protože současný stres otevírá dveře žaludečním vředům, každodenní neúspěšná debata s „puberťákem“ o jeho nehotových školních povinnostech si podává ruku se žlučníkovým kamínkem. A chudokrevnost, tu jsem dostala do vínku, už když jsem se narodila.

Můj pocit po užívání doplňku stravy Micotherapy Shiitake je velmi pozitivní, žaludečním vředům a žlučníkovým kamenům jsem „zavřela dveře“, s chudokrevností je to také mnohem lepší. Únava zmizela, energie přibyla, v podstatě je ze mne opět řádně fungující člověk s pozitivní myslí. Tak ať mi to vydrží! Shiitake zdar!

Jo, tato houba má spoustu dalších pozitivních účinků, ale to si můžete přečíst zde:Shiitake Micotherapy

Zpět do obchodu