DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Hořčík – je lepší si vzít večer nebo ráno?

Je to jedna z otázek, které nejčastěji slyším, když doporučuji hořčík. Ve skutečnosti se nedá říct, kdy je nejlepší čas.  Můžete si ho vzít kdykoli budete cítit potřebu, ráno, odpoledne nebo večer.

Tip, který dávám svým zákazníkům a který s vámi dnes sdílím, je tento: jednou z výhod hořčíku je uvolnění a uvolnění napětí, svalů. Takže pokud máte problémy se spánkem, máte za sebou pracovní vypětí, nebo jste prostě měli špatný den, vezměte si ho večer. Třicet minut před spaním, pomůže vám to uvolnit a lépe odpočívat. Doporučuji si ho vzít večer, když býváte ráno unavení a musíte být aktivní.

Pokud na druhou stranu máte zvláště těžký den plný závazků a stresu a probudíte se už napjatý nebo naštvaný, vezměte si hořčík ráno: pomůže vám to uklidnit se a zrelaxovat navzdory stresujícím závazkům nebo výkonům, kterým musíte čelit. Stejně tak je nejlepší vzít si hořčík ráno, když už jste hyperaktivní a energičtí, jakmile se probudíte.

Hořčík rovněž pomáhá v prevenci srdečních onemocnění a arytmií, zmírňuje příznaky chronické únavy, zmírňuje menstruační potíže a křeče, a u žen po menopauze zvyšuje hustotu kostní tkáně. Hořčík také rozšiřuje dolní dýchací cesty, což pomáhá při léčbě astmatu a bronchitidy.

Hořčík se nejlépe vstřebává při jídle a tak stačí vzít jednu tobolku T-mag ráno při snídani druhou tobolku večer při večeři.

 

Zpět do obchodu