DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Autopatie je léčebná metoda, která pozitivně ovlivňuje život i domácím mazlíčkům

Autopatie je jednou z léčebných metod, která dokáže člověku navrátit jeho vitální sílu, nebo bychom mohli říci posílit jeho imunitní systém, tak, že si pak lidský organismus dokáže sám poradit s mnohým chronickým onemocněním a odstraní potíže, které člověka po léta trápí. Principy této léčebné metody jsou v podstatě stejné jako u homeopatická léčby. Pouze léčebný preparát si člověk připravuje sám ze svého dechu, sliny nebo prány při dodržení určitých pravidel.

Ve své praxi mohu potvrdit, že mnoho lidí si tuto metodu zvolilo s úspěšným koncem. Také jsem kdysi tuto metodu zvolila při léčbě svého domácího mazlíčka – psa Rhodéského Ridgebacka, u kterého bylo v 5 letech diagnostikováno autoimunitní onemocnění Idiopatická symetrická lupoidní onychodystrofie. Toto onemocnění se projevuje postupným vypadáním všech drápů, které bývá provázené i vypadáním srsti v malých okrscích. Při vyšetření krve byla zjištěna nedostatečná činnost štítné žlázy. Veterinářem byla stanovena nejprve léčba antibiotiky a poté pravidelné podávání kortikoidů a hormonální léčba.

V té době jsem již absolvovala studium autopatie a tak jsem zvolila tento alternativní způsob léčby. Na základě pravidelného aplikování autopatického preparátu u mého psa odebraného z jeho dechu a poté i ze sliny jsme posílili jeho vitální sílu tak, že během půl roku mu drápy dorostly, vypadaná srst mu začala opět růst a hodnoty hormonu T4 štítné žlázy se vrátily do normy, který bývá u psů 20 -46 nmol/l. Při diagnostikování autoimunitního onemocnění měl pejsek hodnotu T4 9,2 nmol/l. Autopatii jsme pejskovi aplikovali ještě dalších půl roku 1x do měsíce. Pes se zcela zotavil, druhé drápy má ve velmi dobrém stavu(viz foto) a dnes ve svých téměř 12 letech je stále aktivní a bez zdravotních potíží.

Pomocí metody autopatie a díky trpělivosti a oddanosti našeho pejska jsem se přesvědčila, že lze dosáhnout výborných pozitivních výsledků, které vedou k navrácení jejich zdraví a tím výraznému zlepšení kvality jejich života.

Díky této zkušenosti a znalosti autopatie jsem mohla pomoci mnoha klientům, kteří za mnou přišli řešit zdravotní problémy svých psů.

Zpět do obchodu