DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Věděli jste, že houba Cordyceps (Housenice čínská) Vám může pomoci při těchto potížích

Houba CORDYCEPS(Housenice čínská) je považována za silný podpůrný prostředek ledvin, sídla naší životní energie. Jestliže má člověk tuto oblast oslabenou, pociťuje chlad v nohou, kolem boků a zadečku. Trápí ho ráno bolest zad, která se pohybem v průběhu dne poněkud zmírní, vzniká mu sklon k častému močení v noci, má oslabené libido a potenci, díky tomu se může vyskytnou i neplodnost a neschopnost početí. Člověk se cítí celkově slabý, může být i někdy agresivní, jindy má deprese.

Při oslabených ledvinách prožívá člověk často nevysvětlitelné stavy úzkostlivosti, nejistoty. Naopak silné ledviny nám dávají vůli a odvahu vzít život do svých rukou a poprat se s překážkami, bránit sebe i ostatní. Odvaha znamená ochotu pomoci a bojovat – získat, ztratit či najít kompromis. V důsledku jde o to, posílit vlastní imunitu a ledviny tím, že se díváme věcem do očí, zatneme zuby a dáme svou kuráž v plen. Když pak zjistíme, že „protivník“ má lepší argumenty či větší moc, můžeme, aniž bychom ztratili tvář, ustoupit a vědět, že jsme to alespoň zkusili.

Zřejmě si myslíte: „To se lehko řekne!“ To je pravda, není to tak jednoduché, ale jde to. Jen to vyzkoušejte. Kdo chce mít silné ledviny, měl by posilovat odvahu a důvěru: buďte odvážní, riskujte! Rozeběhněte se v létě k potoku, i když si nejste jisti, zda jej přeskočíte. Oslovte nějakou osobu, se kterou jste chtěli navázat kontakt již dříve, ale nenašli jste odvahu. Co se může stát? Když dostanete košem, víte alespoň, na čem jste. Pozitivní reakce vám naopak pozvedne sebevědomí. Odvaha a sebekázeň, pěstované v rozumné míře, posilují ledviny.

K posílení ledvin vám může dopomoci i přírodní prostředek ALOHA CORDYCEPS, který obsahuje v jedné denní dávce 1035 mg(2 kapsle) houby Cordyceps sinensis, silného pomocníka ledvin: /jatra/aloha-cordyceps-90-tb/

Zpět do obchodu