DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Reishi – významná podpora imunitního systému a tonikum dlouhověkosti

Reishi – významná podpora imunitního systému a tonikum dlouhověkosti

Reishi je dřevokazná houba, která se v tradiční čínské medicíně používá více než 4000 let.  U nás se s ní můžeme vzácně setkat převážně v listnatých lesích, zejména u dubů a habrů. Reishi má široké spektrum přírodních účinných látek, které mají uplatnění na celou řadu zdravotních problémů. Byly uskutečněny i klinické zkoušky, které potvrdily, že některé látky mají velmi vysoký účinek.

Jedny z vysoce účinných látek jsou betaglukany, které podněcují v imunitním systému zvýšenou aktivitu určitého druhu bílých krvinek, a ty jdou odpovědné za stabilizaci imunity. Triterpenoidy jsou látky, které působí protizánětlivě, antialergicky, zlepšují metabolismus jater a jejich detoxikaci. Adenosin podporuje správné fungování nervové soustavy a má léčivý účinek při poruchách prokrvení koronárních a periferních cév. V poslední řadě zmíníme germanium, které na sebe dokáže vázat těžké kovy a ostatní zdraví škodlivé látky a neškodně je vyloučit z těla. Dále podporuje tvorbu látek, které tlumí viry v lidském organismu.

Houba Reishi je velmi vhodná k léčení stresu a únavy. Obsahuje rovněž protizánětlivé složky, které příznivě působí při zánětu průdušek a jiných onemocnění dýchacích cest.

Její obvyklé uplatnění je při:

  • Posílení oslabené imunity nebo v chladných období jako prevence před infekcí
  • Zmírňuje bronchitidu a sinusitidu
  • Pomáhá v léčbě chronického únavového syndromu
  • Pomáhá v prevenci srdečních onemocnění
  • Pomáhá v prevenci rakoviny a zároveň zesiluje účinky protinádorové léčby

Nejlepších výsledků dosáhnete, když doplňky rozdělíte do dvou nebo tří denních dávek. Užívat se mohou při jídle i nalačno. Na našem e-shopu najdete houbu Reishi v těchto dvou doplňcích stravy:

 

MicotherapyReishi

 

 

REISHI

 

 

PAK-Performance12brainPERFORMANCE BRAIN

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení