DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Reishi – významná podpora imunitního systému a tonikum dlouhověkosti

Reishi – významná podpora imunitního systému a tonikum dlouhověkosti

Reishi je dřevokazná houba, která se v tradiční čínské medicíně používá více než 4000 let.  U nás se s ní můžeme vzácně setkat převážně v listnatých lesích, zejména u dubů a habrů. Reishi má široké spektrum přírodních účinných látek, které mají uplatnění na celou řadu zdravotních problémů. Byly uskutečněny i klinické zkoušky, které potvrdily, že některé látky mají velmi vysoký účinek.

Jedny z vysoce účinných látek jsou betaglukany, které podněcují v imunitním systému zvýšenou aktivitu určitého druhu bílých krvinek, a ty jdou odpovědné za stabilizaci imunity. Triterpenoidy jsou látky, které působí protizánětlivě, antialergicky, zlepšují metabolismus jater a jejich detoxikaci. Adenosin podporuje správné fungování nervové soustavy a má léčivý účinek při poruchách prokrvení koronárních a periferních cév. V poslední řadě zmíníme germanium, které na sebe dokáže vázat těžké kovy a ostatní zdraví škodlivé látky a neškodně je vyloučit z těla. Dále podporuje tvorbu látek, které tlumí viry v lidském organismu.

Houba Reishi je velmi vhodná k léčení stresu a únavy. Obsahuje rovněž protizánětlivé složky, které příznivě působí při zánětu průdušek a jiných onemocnění dýchacích cest.

Její obvyklé uplatnění je při:

  • Posílení oslabené imunity nebo v chladných období jako prevence před infekcí
  • Zmírňuje bronchitidu a sinusitidu
  • Pomáhá v léčbě chronického únavového syndromu
  • Pomáhá v prevenci srdečních onemocnění
  • Pomáhá v prevenci rakoviny a zároveň zesiluje účinky protinádorové léčby

Nejlepších výsledků dosáhnete, když doplňky rozdělíte do dvou nebo tří denních dávek. Užívat se mohou při jídle i nalačno. Na našem e-shopu najdete houbu Reishi v těchto dvou doplňcích stravy:

 

MicotherapyReishi

 

 

REISHI

 

 

PAK-Performance12brainPERFORMANCE BRAIN

 

Zpět do obchodu