DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Reishi Micotherapy

Doplněk stravy na bázi Reishi (Ganoderma lucidum). Reishi neboli Lesklokorka lesklá bývá rovněž nazývána „tisíciletou houbou“ nebo „houbou nesmrtelnosti“ a je již tradičně považována za přípravek, jenž je schopen obnovit rovnováhu organismu a zlepšit odolnost vůči onemocněním všeho druhu.

 

Skladem
Kód: 174
1 060 Kč
Kategorie: Nervový systém

Reishi je houbou, která posiluje vitalitu, odolnost vůči znečištěnému prostředí.V houbě Reishi byly izolovány četné bioaktivní složky, které částečně vysvětlují její funkce; nejvýznamnější jsou: polysacharidy, zejména betaglukany, glykoproteiny, triterpeny, steroly, aminokyseliny, nukleosidy, vitaminy a minerály, mezi nimiž je ve větším množství zastoupeno germanium. Díky svým vlastnostem Reishi napomáhá k posílení imunitního systému, přispívá k ničení rakovinnných buněk. Využívá se jako vhodný doplněk při klasické onkologické léčbě, protože pomáhá organismu překonat tuto náročnou etapu. Kromě toho má přirozený zklidňující účinek a přispívá k lepšímu zvládání psychofyzického stresu.

SLOŽENÍ:

  • Reishi (Ganoderma lucidum) z bioprodukce, celá houba v prášku a suchý extrakt (tit. 25% v polysacharidech)

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

  • Reishi: houba Reishi se tradičně používá k podpoře tělesného i psychického uvolnění, a proto je vhodná jako doplněk k léčení stresu a únavy. Reishi obsahuje také protizánětlivé složky, které příznivě působí při zánětu průdušek a jiných onemocnění dýchacích cest.  Její výrazné vlastnosti pomáhají léčit onemocnění způsobená streptokoky, stafylokoky, E.Coli nebo pneumokoky. Je rovněž pomocníkem proti onemocnění srdečních chorob snižováním srážení krve a krevního tlaku.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli až 3x denně mimo jídlo, zapít dostatkem vody.

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(3 kapsle): Reishi – suchý extrakt: 960 mg(z toho přínos v polysacharidech: 240 mg)

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

MNOŽSTVÍ: 90 kapslí, netto 44,5 g

VÝROBCE: A.V.D. Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: