DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Proč užívat přírodní produkty italské firmy A.V.D.Reform

Firma A.V.D. Reform má své pevné postavení na italském trhu již 30 let.

A.V.D. Reform založil před 30 lety Olivio Ravasini s cílem vyvinout přírodní produkty, které pomáhají zachovat psychickou a fyzickou pohodu člověka ve všech směrech.

Vysoká kvalita života a zdraví člověka jsou hlavním posláním italské společnosti A.V.D. Reform. Její základní cíle jsou výzkum a výběr efektivních surovin, neustálá inovace a pokročilé formulace složek, exkluzivní výrobní procesy, jako je například energizace vody.

A.V.D. Reform má své pevné postavení na italském trhu jako výrobce přírodních doplňků stravy a zároveň jsou úspěšnými průkopníky mykoterapie.

Řada Micotherapy a Aloha Medicinal je odpovědí na stále se zvyšující poptávku po zdraví a pohody v nejširším možném smyslu.Neustálý výzkum a využívání profesionálů na vysoké úrovni umožnily A.V.D. Reform pevně se usadit na trhu v této oblasti. Když si vyberete nebo doporučíte produkt A.V.D. Reform, přispějete k lepšímu prostředí, ve kterém žijeme. A.V.D. Reform instaloval ve své centrále fotovoltaický systém, který je schopen dodávat většinu energie používané k výrobě vysoce kvalitních a osvědčených přírodních produktů.

Zvláštností léčebných hub, které jsou součástí jejich přírodních produktů, je synergie mycelia-plodnice a suchého extraktu v různých procentech v závislosti na použité houbě a účinku. V některých přípravcích najdete i suché rostlinné extrakty. Všechny léčivé houby, které A.V.D.Reform používá k výrobě svých přírodních produktů, pocházejí z certifikovaných ekologických plodin. Neobsahují žádné těžké kovy a jsou vhodné i pro vegany. Velmi důležité je, že léčivé houby jsou baleny do rostlinných kapslí ze slonovinové barvy, aby se zachovala jejich kvalita a chránila obsah před UV zářením.

A.V.D. Reform pěstuje houby v oblasti italských Alp, místě považovaném za plíce Evropy.Houby nejsou pěstované venku, protože houba působí jako "chelátor" toxických látek, které by se mohly hromadit, a staly by se toxickými pro tělo.Léčivé houby rostou ve speciálních nádobách na bázi bezlepkových obilovin v chráněné a kontrolované atmosféře. Na konci vývoje je procento mycelia téměř úplné (97-100%), aby byla zaručena absence obilovin. Velice dbají na sušení hub, protože nedostatečná teplota a vlhkost mohou vést k tvorbě plísní s následnou produkcí mykotoxinů, které jsou škodlivé pro játra.

Kromě klasických a povinných mikrobiologických kontrol A.V.D. Reform garantuje absenci těžkých kovů a chemických polutantů(xenobiotik a mykotoxinů).  

Mezi nejprodávanější produkty A.V.D. Reform patří např. IMMUNITY ASSIST FORTEALOHA CORDYCEPS  nebo pro sportovce PERFORMANCE FORTE.

Pure-Bio-Natura1- menší verze pro www stránky

 

Zpět do obchodu