DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro maminky a děti

 

Zdraví Vašich ratolestí a Vaší rodiny je jistě na prvním místě. Nezanedbatelnou součástí každého dne maminky je správné rozhodnutí, co je pro Vaše dítě tím nejlepším řešením. Nedělejte v oblasti zdraví Vaší rodiny žádné kompromisy. Pomůžeme Vám s jednotlivými oblastmi, které aktuálně řešíte.

 

Připravili jsme pro Vás následný souhrn doplňků, o které se nejvíce zajímáte a využíváte ve Vaší rodině:


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků pro posílení fyzické energie. Ze zkušeností maminek víme, že být dobře naladěná při celodenním programu a péči Vašich ratolestí, je někdy více náročné. Doplňkový komplex se prokazatelně osvědčil při vyčerpání a výrazně pomáhá pro nastartování obnovy sil a zachování
fyzické energie.

Exkluzivita doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Doplněk tak může pomoci obnovit síly organismu po nemoci a následně regenerovat. Je vhodný pro posílení imunity při dlouhodobých problémech i v případě chronického onemocnění, zvýšeného fyzického a psychického výkonu a dlouhodobé únavě následkem stresového vytížení. Oblíbené využití výrobku jako prevence lze pozorovat v zimním období při hojném výskytu nachlazení a viróz.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte 


Přírodní vitamín C z Aceroly


Nejen v zimním období vyhledáváte pro své děti vhodné vitamíny a minerály na imunitu. Jedním z důležitých vitamínů, který je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví v lidském tělem, je právě vitamín C.
Na rozdíl od rostlin nebo jiných živočichů si tento vitamín lidské tělo nedokáže vyrobit. Doplněk stravy na bázi šípku (Rosa canina) je bohatým zdrojem vitamínu C. Plní funkci antioxidantu a je výjimečně vhodný pro podporu přirozené obranyschopnosti těla. Je vhodný tedy v období viroz na jaře i na podzim jako prevence, ale také pro děti od 6 let jak při poruchách růstu, tak i při únavě a nesoustředěnosti.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Bioattiva C


Immunity Assist total


Akutní virová onemocnění horních cest dýchacích netrápí pouze děti. Účinný pomocník při akutním virovém či bakteriálním onemocnění by tak měl být po ruce v každé domácí lékárničce. Exkluzivita doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus
blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Doplněk tak může pomoci obnovit síly organismu po nemoci a následně regenerovat.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity Assist total 


Imuregen – glukany


Největším pokladem je zdraví Vaší rodiny. U Vašich dotatů často řešíme oslabenou imunitu, ktera neumožňuje tělu fungovat tak, jak má a nemoci pak přicházejí jedna za druhou. Velmi často se tento stav projevuje u dětí, které systém nemají ještě zcela vyvinutý. U seniorů naopak dochází i k opotřebení imunity. Ostatní
věkové kategorie jsou ohroženy velkou fyzickou, dnes častější psychickou námahou, jako je stres, velké napětí a vyčerpanost. My doporučujeme prevenci a to ve vyvážené kombinaci přírodního extraktu z hlívy ústřičné.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Imuregen – glukany


Imuregen – kapsle


Tento komplexní doplněk není jen tak obyčejným doplňkem, co pomáhá na rýmu Vašich dětí. Doplněk stravy efektivně zlepšuje a kompletně posiluje imunitu a pomáhá tak předejít onemocněním. Imuregen - kapsle je další formou oblíbeného výživového doplňku.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Imuregen – kapsle


F5 Fluidofer (roztok)


Mezi homeopatika k porodu můžeme zařadit i tento komplex vitamínů. Příjemný pomocník pro maminky, které plánují otěhotnět. Doplněk stravy na doplnění železa a komplexu vitamínů B.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na F5 Fluidofer, kde probereme další zajímavosti.


Biofer F5(kapsle)


V těhotenství se maminky nejčastěji připravují k porodu. Při porodu dítě opouští chráněné prostředí dělohy a vykoukne na svět. Během porodu se mohou vyskytovat případné komplikace, na které se během těhotenství lze alespoň částečně připravit. Homeopatie se tak stala atraktivním pomocníkem nejen během těhotenství, ale také ve fázi po porodu. Biofer F5 je osvědčený pomocník pro tzv. čerstvé maminky a i Vy si můžete ověřit konkrétní účinné efekty využíváním daného doplňku.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Biofer F5(kapsle), kde se dozvíte více.


Aloha Cordyceps


Tento doplněk je vhodný pro ženy v období po poslední menstruaci, známé jako menopauze. Pro nás ženy je událost velkým mezníkem v životě a někdy přináší toto období i nepříjemné doprovodné jevy. Příznaky jsou mohou projevit návaly, pocením, nespavostí, ale také bušením srdce, úzkostí nebo kolísáním hmotnosti.

Doporučujeme pročíst bližší informace na Aloha Cordyceps ke specifickým účinkům doplňku.

Micotherapy Linfo


Pokud se ptáte, zda spolu souvisí lymfatický systém a homeopatie, bude pro Vás jistě přínosným zjištěním, že homeopatie Vám může užitečně pomoci i v této oblasti. Tento doplněk posiluje vlásečnice a usnadňuje drenáž tělesných tekutin. Je tedy vhodný v případě zadržování tekutin, pročištění a posílení lymfy.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Micotherapy Linfo, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.

Stea 7


Často řešíme společně oblast detoxikace jater homeopatiky a vyrovnání hormonální dysbalance. Očista jater patří mezi vyhledávané potřeby a právě homeopatie je skvělým pomocníkem. Játra plní v našem těle jednu z nejdůležitějších funkcí, kterou je detoxikace. Jsou takovou naší ,,čističkou”. Játra mají ještě jednu důležitou úlohu a to, že vylučují žluč potřebnou k trávení (přibližně 1 l denně), která se zahušťuje a skladuje ve žlučníku.

Přečtěte si více o Stea 7, která je prokazatelně účinným pomocníkem k detoxikaci jater.

T-Mag


Každá žena jistě ocení chvíli sama pro sebe. Dostatečná péče a hýčkání se není přece čas od času ke škodě. Pro ty, které čeká nebo právě skončilo náročné psychické období, ať už je to náročný projekt v práci nebo generální úklid Vaší kanceláře, je T-Mag tou správnou volbou. Klíčovou roli přitom hraje hořčík.
T-MAG® je doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitaminu B6, používaný při výskytu nedostatečné výživy nebo zvýšených požadavků orgánů na tyto výživové složky.

Bližší informace o doplňku řešíme na T-Mag.

Depuderm


Depuderm je vhodný pro ženy, které potřebují vyřešit své potíže s pokožkou. Doplněk, jehož hlavní zaměření je podpora čištění pokožky, má pozitivní vliv na hojení pokožky při léčbě lupénky, kopřivky, akné a jiných dermatitid. Vaši pokožku pomáhá skvěle pročistit a odstraňuje různé dermatitidy jako je akné nebo
vyrážky. U žen se také osvědčil jako pomocník s celulitidou.

Přečtěte si více o Depudermu a zjistěte, jaké všechny účinné složky obsahuje.

Imuregen – kapky


Máte dlouhodobé zdravotní problémy, trpíte často nachlazením v zimním období? Je Vaše dítě často nemocné, trpí rýmou, kašlem, záněty uší? Vyzkoušejte pravidelně podávat kapky Imuregen. Doplněk stravy je vhodný jako prevence před virovými onemocnění na jaře a na podzim pro děti již od 1. roku.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Imuregen - kapky, kde se dozvíte více.

Imuregen sirup


Dodržování pitného režimu je základ. Dostatečný pitný režim pomáhá zajistit, aby krev měla správnou hustotu a dopravila dostatek kyslíku do všech buněk těla. Tak pomáhá organismu lépe fungovat, protože imunitní systém může pracovat bez přetížení. Kromě toho voda dále podporuje správné trávení a při napadení
těla virem nebude náš trávicí systém tak namáhán. Homeopatie a imunita spolu úzce souvisí. A my jsme pro Vaše děti a pro mlsnější jazýčky k dodržování pitného režimu připravili rovnou 2 příchutě. Posilování imunity tak může být i pro ty nejmenší příjemnou činností.

Vyzkoušejte Imuregen sirup a dočtěte se více o účincích.

Acticolon


V některých případech jsou pro léčbu nezbytně nutná antibiotika. Po léčbě a po užívání antibiotik je však nutné dbát na obnovu střevní mikroflóry. Vhodné je posílení střev homeopatiky. Acticolon má příznivý vliv na rozvoj a modulaci imunitního systému, na tvorbu bariéry střevního epitelu, která brání v osidlování
střeva škodlivými bakteriemi. Může být také řešením v případě poruch vstřebávání v tlustém střevě, při intolerancích, průjmových potížích a onemocněních dýchacích cest.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Acticolon, kde se dozvíte více.

Actigerm respiro (roztok)


Přírodní doplněk doporučujeme při onemocnění dýchacích cest. Další možností je užití bylinného doplňku Immunforte (kapsle).

Vhodný pro děti i dospělé.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Actigerm respiro (roztok), kde probereme další zajímavosti.

Zpět do obchodu