DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Stea 7 - steatóza jater

 Stea 7 je přírodní doplněk stravy speciálně vyvinutý na podporu funkce jater a napomáhá přirozenému snížení steatózy(ztučnění) v případech nealkoholických hepatopatií (NASHL), diabetu II. typu, špatné stravy a nadměrné konzumace alkoholu.

Díky vlastnostem svých složek s antioxidačním a hepatoprotektivním účinkem je Stea7 zvláště užitečný pro přirozenou podporu funkce jater v případech nadměrné jaterní fibrózy a změněných hodnot transamináz nebo lipidového profilu (vysoký LDL).

Stea7 je užitečný při regeneraci hepatocytů v případech vysokého oxidačního stresu a pomáhá snižovat hromadění lipidů v jaterních buňkách a regenerovat fyziologii jaterního parenchymu. 

Skladem
850 Kč

Díky antioxidačním a ochranným účinkům jaterních buněk podporuje přípravek Stea 7 přirozeným způsobem jaterní funkce a přispívá ke snižování množství tuků uloženého uvnitř jaterních buněk. Jeho hlavní složkou je rostlina Stužkovec, která má blahodárné účinky na virové či chemické poškození jater z důsledku intoxikace požívání alkoholu či některých léků. Stužkovec má pozitivní výsledky při léčbě alergií a astma, na dýchací svalstvo, detoxikaci organismu, svalové křeče, při zánětu žlučníku, ledvin nebo jater, zánětech kůže (akné, vyrážka, ekzém) a při gynekologických obtížích a hormonálních obtížích. Ostropestřec mariánský, Stužkovec a Rozmarýn přispívají ke správné funkci jater.

Složky:

 • Stužkovec (Desmodium adscendens) sušený extrakt (tit. 0,5% v bioflavonoidech) a Stužkovec rostlina: protizánětlivý účinek a ochrana jater, redukuje oxidaci kyseliny arachidonové, která ovlivňuje intenzitu zánětlivých onemocnění v lidském těle
 • Betain (sušený extrakt): aktivátor metylace, prekurzor S-adenosylmethioninu (SAM). Chrání a napravuje škody způsobené toxiny a záněty v jaterních, srdečních a žilních tkáních.
 • Ostropestřec mariánský (Cardo mariano) sušený extrakt (tit. 80% silymarín): antifibrotický účinek, antioxidant, usnadňuje regenerační proces jaterní tkáně.
 • Fytosomatický Silymarín®: hepatoprotektivní účinek, chrání játra před volnými radikály a před toxickými metabolity a zvyšuje syntézu Glutathionu. Silymarín je fytosomatizovaný, tím se zvyšuje jeho biologická dostupnost a tedy účinnost
 • Rozmarýn sušený extrakt (tit. 15% kyselina rozmarýnová): antioxidační a choleretický účinek, podporuje tvorbu žluči
 • Zelený čaj sušený extrakt (tit. 65% EGCG a ˂ 0,5% kofeinu): antioxidační a protizánětlivý.
 • Inositol: Antilipemický účinek, přispívá kmetabolismu tuků a pomáhá snižovat množství cholesterolu v krvi
 • Rostlinná kapsle.

Stea7 je podložena pozorovací vědeckou prací provedenou v Itálii nadací IRCCS San Matteo v Pavii na vzorku 18 pacientů s nealkoholickou steatopatií a neinzulín-rezistentní steatózou jater (NASH a NAFLD). Studie zaznamenala již po třech měsících užívání 2 kapslí za den významné zlepšení hodnot ALT, AST, GGT, celkového cholesterolu a triglyceridů u všech zařazených pacientů. 

 

Doplněk stravy na bázi sušených výtažků rostlin

SLOŽENÍ: Sušený extrakt Stužkovce (Desmodium adscendens Dc.), uhličitan vápenatý, sušený extrakt betainu (Trimethylglycin), rostlinná kapsle : hydroxypropylmethylcelulóza. Sušený extrakt plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn) (tit. 80% v silymarinu), vzdušné části Stužkovce, fytosomatický Silymarin® , sójový lecitin, sušený extrakt vykvetlých vrchních části Rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis L.) tit. 15% v kyselině rozmarýnové, sušený extrakt listů zeleného čaje (Camelia sinensis L.) (tit. 65% EGCG ˂ 0,5% v kofeinu), inositol, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Kalidlo: oxid titaničitý

MNOŽSTVÍ: Netto: 30 g, 40 kapslí o 750 mg

Průměrný obsah složek v denní dávce:

Složka:                                                                                  Denní dávka (2 kapsle):

 • Sušený extrakt Stužkovce (Desmodium adscendens)                                  345 mg
 • Betain                                                                                                          214 mg
 • Sušený extrakt Ostropestřec mariánský (Cardo mariano)                             169 mg
 • Silymarin                                                                                                      160 mg
 • Stužkovec tráva (Desmodium adscendens)                                                  126 mg
 • Sušený extrakt Rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis)                                      48 mg
 • Sušený extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis)                                           20 mg
 • Inositol                                                                                                           18 mg

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2 x denně před jídlem.

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství, nepodávat dětem a neužívat po dlouhé období bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě, mimo zdroj tepla a slunečního světla. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu