DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Stea 7 - steatóza jater

 Stea 7 je přírodní přípravek speciálně vyvinutý na podporu funkce jater a může napomáhat přirozenému snížení steatózy(ztučnění) v případech nealkoholických hepatopatií (NASHL), diabetu II. typu, špatné stravy a nadměrné konzumace alkoholu.

Díky vlastnostem svých složek s antioxidačním a hepatoprotektivním účinkem může být Stea7 zvláště užitečný pro přirozenou podporu funkce jater v případech nadměrné jaterní fibrózy a změněných hodnot transamináz nebo lipidového profilu (vysoký LDL).

Stea7 může přispívat regeneraci hepatocytů v případech vysokého oxidačního stresu a pomáhát snižovat hromadění lipidů v jaterních buňkách a regenerovat fyziologii jaterního parenchymu. 

Skladem
850 Kč

Hlavní složkou Stea 7 je rostlina Stužkovec, která může mít blahodárné účinky na virové či chemické poškození jater z důsledku intoxikace požívání alkoholu či některých léků. Stužkovec má pozitivní výsledky při léčbě alergií a astma, na dýchací svalstvo, detoxikaci organismu, svalové křeče, při zánětu žlučníku, ledvin nebo jater, zánětech kůže (akné, vyrážka, ekzém) a při gynekologických obtížích a hormonálních obtížích. Ostropestřec mariánský, Stužkovec a Rozmarýn přispívají ke správné funkci jater.

Složky:

 • Stužkovec (Desmodium adscendens) sušený extrakt (tit. 0,5% v bioflavonoidech) a Stužkovec rostlina: protizánětlivý účinek a ochrana jater, redukuje oxidaci kyseliny arachidonové, která ovlivňuje intenzitu zánětlivých onemocnění v lidském těle
 • Betain (sušený extrakt): aktivátor metylace, prekurzor S-adenosylmethioninu (SAM). Chrání a napravuje škody způsobené toxiny a záněty v jaterních, srdečních a žilních tkáních.
 • Ostropestřec mariánský (Cardo mariano) sušený extrakt (tit. 80% silymarín): antifibrotický účinek, antioxidant, usnadňuje regenerační proces jaterní tkáně.
 • Fytosomatický Silymarín®: hepatoprotektivní účinek, chrání játra před volnými radikály a před toxickými metabolity a zvyšuje syntézu Glutathionu. Silymarín je fytosomatizovaný, tím se zvyšuje jeho biologická dostupnost a tedy účinnost
 • Rozmarýn sušený extrakt (tit. 15% kyselina rozmarýnová): antioxidační a choleretický účinek, podporuje tvorbu žluči
 • Zelený čaj sušený extrakt (tit. 65% EGCG a ˂ 0,5% kofeinu): antioxidační a protizánětlivý.
 • Inositol: Antilipemický účinek, přispívá kmetabolismu tuků a pomáhá snižovat množství cholesterolu v krvi
 • Rostlinná kapsle.

Stea7 je podložena pozorovací vědeckou prací provedenou v Itálii nadací IRCCS San Matteo v Pavii na vzorku 18 pacientů s nealkoholickou steatopatií a neinzulín-rezistentní steatózou jater (NASH a NAFLD). Studie zaznamenala již po třech měsících užívání 2 kapslí za den významné zlepšení hodnot ALT, AST, GGT, celkového cholesterolu a triglyceridů u všech zařazených pacientů. 

 

Doplněk stravy na bázi sušených výtažků rostlin

SLOŽENÍ: Sušený extrakt Stužkovce (Desmodium adscendens Dc.), uhličitan vápenatý, sušený extrakt betainu (Trimethylglycin), rostlinná kapsle : hydroxypropylmethylcelulóza. Sušený extrakt plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn) (tit. 80% v silymarinu), vzdušné části Stužkovce, fytosomatický Silymarin® , sójový lecitin, sušený extrakt vykvetlých vrchních části Rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis L.) tit. 15% v kyselině rozmarýnové, sušený extrakt listů zeleného čaje (Camelia sinensis L.) (tit. 65% EGCG ˂ 0,5% v kofeinu), inositol, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Kalidlo: oxid titaničitý

MNOŽSTVÍ: Netto: 30 g, 40 kapslí o 750 mg

Průměrný obsah složek v denní dávce:

Složka:                                                                                  Denní dávka (2 kapsle):

 • Sušený extrakt Stužkovce (Desmodium adscendens)                                  345 mg
 • Betain                                                                                                          214 mg
 • Sušený extrakt Ostropestřec mariánský (Cardo mariano)                             169 mg
 • Silymarin                                                                                                      160 mg
 • Stužkovec tráva (Desmodium adscendens)                                                  126 mg
 • Sušený extrakt Rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis)                                      48 mg
 • Sušený extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis)                                           20 mg
 • Inositol                                                                                                           18 mg

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2 x denně před jídlem.

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství, nepodávat dětem a neužívat po dlouhé období bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě, mimo zdroj tepla a slunečního světla. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu