DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro prevenci v každém věku

 

Připravili jsme pro Vás následný souhrn doplňků, které je dobré mít vždy "po ruce"  jak pro prevenci, tak při prvních příznacích nachlazení, viróz apod.


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků při nachlazení. Doplňkový komplex se pozitivně osvědčil v období zvýšených onemocnění nachlazení, různých viróz a pomáhá pro nastartování obranyschopnosti. Výjimečnost doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Oblíbené využití výrobku jako prevence před onemocněním na jaře i na podzim.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte.


Přírodní vitamín C z šípku


Pro každého z Vás jsme připravili další unikátní komplexní doplněk na imunitu. Doplněk stravy na bázi šípku (Rosa canina) je bohatým zdrojem vitamínu C. Plní funkci antioxidantu a je výjimečně vhodný pro podporu přirozené obranyschopnosti těla. Je vhodný tedy v období viroz na jaře i na podzim jako prevence proti nachlazení.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Přírodní vitamín C.


Immunity Assist total


Účinný pomocník v případě prvních příznaků počínajícího virového či bakteriálního onemocnění, ale i v průběhu onemocnění. Ideální pro urychlení léčby a rychlého obnovení obranyschopnosti. Exkluzivita doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity Assist total.


Acticolon


V některých případech jsou pro léčbu nezbytně nutná antibiotika. Po léčbě a po užívání antibiotik je však nutné dbát na obnovu střevní mikroflóry. Vhodné je pak posílení střev. Acticolon má příznivý vliv na rozvoj a modulaci imunitního systému, na tvorbu bariéry střevního epitelu, která brání v osidlování střeva škodlivými bakteriemi. Může být také řešením v případě poruch vstřebávání v tlustém střevě, při intolerancích, průjmových potížích a onemocněních dýchacích cest.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Anticolon, kde se dozvíte více.


Epaphit


Přínosný pomocník pro každou domácnost. Výživový komplexní doplněk je vhodný po dlouhodobém onemocnění a užívání antibiotik či jiných léčiv. Unikátní složení doplňku pomáhá s obnovením střevní mikroflóry.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Epaphit, kde se dozvíte více.


Emundren


Doplněk výživy je ideálním řešením k pročištění organismu od toxinů a na podporu fyziologických procesů očisty organismu. Pozitivní ohlasy na doplněk  zaznamenáváme nejvíce v období sezonních změn a to především na konci zimy nebo začátkem jara. Přírodní doplněk je pro Vás to správnou volbou při vyčištění
organismu.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Emundren, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.


Actigerm Immunforte - bylinky pro dýchací cesty


Přírodní doplněk na bázi bylinných extraktů doporučujeme při opakovaném onemocnění dýchacích cest. Jedinečné složení doplňku se tradičně používá ke stimulaci a posílení obranyschopnosti organismu vůči chřipkovým a horečnatým stavům. Současně odstraňuje potíže, jimiž organismus trpí zejména v chladném
období roku (bolest v krku, nachlazení, rýma, kašel).

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Actigerm Immunforte - bylinky na dýchací cesty


Enzymflor


Jedinečný přípravek na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konduranga, který má zklidňující a regenerační účinky pro dobré trávení. Působí také proti křečím a zánětům trávicího ústrojí, užitečný v případě dyspepsie, gastritidy, nevolnosti a zánětlivého refluxu jícnu, výborný např. po vánočním
hodování.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Enzymflor.

Zpět do obchodu