DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro prevenci v každém věku

Nemusíte být odborníky, ale přesto tušíte, že prevence je Vám milejší než léčba u již propuknutých nemocí. Zajímavostí homeopatie je fakt, že veškerá onemocnění zkoumá a léčí v souvislostech. Není proto žádnou novinkou, že díky prokazatelným výsledkům je homeopatie velmi oblíbenou a atraktivní u lidí v každém věku. Během několika let se stala důvěryhodným pomocníkem rodiny a pozoruhodně pracuje se všemi neduhy a problémy jedinců. Začněte i Vy s prevencí ještě dnes!

Připravili jsme pro Vás následný souhrn doplňků, o které se nejvíce zajímáte a využíváte ve Vaší rodině:


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků při nachlazení. Doplňkový komplex se pozitivně osvědčil v období zvýšených onemocnění nachlazení, různých viróz a pomáhá pro nastartování obranyschopnosti. Výjimečnost doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Oblíbené využití výrobku jako prevence před onemocněním na jaře i na podzim.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte.


Bioattiva C


Pro každého z Vás jsme připravili další unikátní komplexní doplněk na imunitu. Doplněk stravy na bázi šípku (Rosa canina) je bohatým zdrojem vitamínu C. Plní funkci antioxidantu a je výjimečně vhodný pro podporu přirozené obranyschopnosti těla. Je vhodný tedy v období viroz na jaře i na podzim jako prevence proti nachlazení.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Bioattiva C.


Immunity Assist total


Účinný pomocník v případě prvních příznaků počínajícího virového či bakteriálního onemocnění, ale i v průběhu onemocnění. Ideální pro urychlení léčby a rychlého obnovení obranyschopnosti. Exkluzivita doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity Assist total.


Stea 7


Často řešíme společně bolest v oblasti jater. Zdravá játra patří mezi vyhledávané potřeby a právě tento výživový doplněk je pravým pomocníkem po zimním hodování, v případě únavy, těžkého trávení a nadýmání. Játra plní v našem těle jednu z nejdůležitějších funkcí, tak se o ně dobře postarejme.

Přečtěte si více o Stea 7, která je významným účinným pomocníkem k detoxikaci jater.


Depuderm


Depuderm je přírodní doplněk pro všechny věkové kategorie. Unikátní složení doplňku výrazně pomáhá těm, kteří trápí problémy se zažíváním a trávením. I vy můžete podpořit svá játra a vyzkoušet blahodárné účinky tohoto malého zázraku.

Přečtěte si více o Depudermu a zjistěte, jaké všechny účinné složky obsahuje.


Acticolon


V některých případech jsou pro léčbu nezbytně nutná antibiotika. Po léčbě a po užívání antibiotik je však nutné dbát na obnovu střevní mikroflóry. Vhodné je pak posílení střev. Acticolon má příznivý vliv na rozvoj a modulaci imunitního systému, na tvorbu bariéry střevního epitelu, která brání v osidlování střeva škodlivými bakteriemi. Může být také řešením v případě poruch vstřebávání v tlustém střevě, při intolerancích, průjmových potížích a onemocněních dýchacích cest.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Anticolon, kde se dozvíte více.


Epaphit


Přínosný pomocník pro každou domácnost. Výživový komplexní doplněk je vhodný po dlouhodobém onemocnění a užívání antibiotik či jiných léčiv. Unikátní složení doplňku pomáhá s obnovením střevní mikroflóry.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Epaphit, kde se dozvíte více.


Emundren


Doplněk výživy je ideálním řešením k pročištění organismu od toxinů a na podporu fyziologických procesů očisty organismu. Pozitivní ohlasy na doplněk  zaznamenáváme nejvíce v období sezonních změn a to především na konci zimy nebo začátkem jara. Přírodní doplněk je pro Vás to správnou volbou při vyčištění
organismu.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Emundren, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.


Aloha Cordyceps


Tento přírodní doplněk je vhodný pro ženy, které často trpí záněty močového měchýře, jsou zimomřivé, mají studené ruce, nohy a v noci je trápí časté močení. Výjimečná složka doplňku pomáhá i při bolestivé menstruaci.

Doporučujeme pročíst bližší informace na Aloha Cordyceps ohledně dalších léčivých účincích doplňku.

 

Hericium


Výživový doplněk se tradičně využívá při všech žaludečních potížích a je vhodný pro ty, kteří trpí problémy se zažíváním a trávením. Hericium má také protizánětlivé a hojivé vlastnosti. Může pomoci také při neschopnosti se soustředit, výpadkům paměti a pro lepší koncentraci.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Hericium, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.


T-Mag


T-MAG® je doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitaminu B6, používaný při výskytu nedostatečné výživy nebo zvýšených požadavků orgánů na tyto výživové složky. Je ideální pro studenty, kteří čelí náročnému zkouškovému období, pro lepší soustředění, koncentraci, zlepšení paměti a eliminaci nervozity ze zkoušky. Doporučujeme kombinovat s přírodním doplňkem Reishi, který je již tradičně považován za přípravek, jenž je schopen obnovit rovnováhu organismu a zlepšit odolnost vůči onemocněním všeho druhu.

Bližší informace o doplňku řešíme na T-Mag a více podrobností k Reishi, tzv. houbě nesmrtelnosti najdete zde.


Actigerm Immunforte


Přírodní doplněk na bázi bylinných extraktů doporučujeme při opakovaném onemocnění dýchacích cest. Jedinečné složení doplňku se tradičně používá ke stimulaci a posílení obranyschopnosti organismu vůči chřipkovým a horečnatým stavům. Současně odstraňuje potíže, jimiž organismus trpí zejména v chladném
období roku (bolest v krku, nachlazení, rýma, kašel).

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Actigerm Immunforte, kde probereme další zajímavosti.


Enzymflor


Jedinečný přípravek na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konduranga, který má zklidňující a regenerační účinky pro dobré trávení. Působí také proti křečím a zánětům trávicího ústrojí, užitečný v případě dyspepsie, gastritidy, nevolnosti a zánětlivého refluxu jícnu, výborný např. po vánočním
hodování.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Enzymflor.


Micotherapy BM

Příjemný pomocník v případě úzkostných stavů, nespavosti, pro zklidnění mysli a lepší zvládání stresových situací.
Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Micotherapy BM, kde probereme další zajímavosti.