DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro prevenci v každém věku

Nemusíte být odborníky, ale přesto tušíte, že prevence je Vám milejší než léčba u již propuknutých nemocí. Zajímavostí homeopatie je fakt, že veškerá onemocnění zkoumá a léčí v souvislostech. Není proto žádnou novinkou, že díky prokazatelným výsledkům je homeopatie velmi oblíbenou a atraktivní u lidí v každém věku. Během několika let se stala důvěryhodným pomocníkem rodiny a pozoruhodně pracuje se všemi neduhy a problémy jedinců. Začněte i Vy s prevencí ještě dnes!

Připravili jsme pro Vás následný souhrn doplňků, o které se nejvíce zajímáte a využíváte ve Vaší rodině:


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků při nachlazení. Doplňkový komplex se pozitivně osvědčil v období zvýšených onemocnění nachlazení, různých viróz a pomáhá pro nastartování obranyschopnosti. Výjimečnost doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Oblíbené využití výrobku jako prevence před onemocněním na jaře i na podzim.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte.


Bioattiva C


Pro každého z Vás jsme připravili další unikátní komplexní doplněk na imunitu. Doplněk stravy na bázi šípku (Rosa canina) je bohatým zdrojem vitamínu C. Plní funkci antioxidantu a je výjimečně vhodný pro podporu přirozené obranyschopnosti těla. Je vhodný tedy v období viroz na jaře i na podzim jako prevence proti nachlazení.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Bioattiva C.


Immunity Assist total


Účinný pomocník v případě prvních příznaků počínajícího virového či bakteriálního onemocnění, ale i v průběhu onemocnění. Ideální pro urychlení léčby a rychlého obnovení obranyschopnosti. Exkluzivita doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity Assist total.


Stea 7


Často řešíme společně bolest v oblasti jater. Zdravá játra patří mezi vyhledávané potřeby a právě tento výživový doplněk je pravým pomocníkem po zimním hodování, v případě únavy, těžkého trávení a nadýmání. Játra plní v našem těle jednu z nejdůležitějších funkcí, tak se o ně dobře postarejme.

Přečtěte si více o Stea 7, která je významným účinným pomocníkem k detoxikaci jater.


Depuderm


Depuderm je přírodní doplněk pro všechny věkové kategorie. Unikátní složení doplňku výrazně pomáhá těm, kteří trápí problémy se zažíváním a trávením. I vy můžete podpořit svá játra a vyzkoušet blahodárné účinky tohoto malého zázraku.

Přečtěte si více o Depudermu a zjistěte, jaké všechny účinné složky obsahuje.


Acticolon


V některých případech jsou pro léčbu nezbytně nutná antibiotika. Po léčbě a po užívání antibiotik je však nutné dbát na obnovu střevní mikroflóry. Vhodné je pak posílení střev. Acticolon má příznivý vliv na rozvoj a modulaci imunitního systému, na tvorbu bariéry střevního epitelu, která brání v osidlování střeva škodlivými bakteriemi. Může být také řešením v případě poruch vstřebávání v tlustém střevě, při intolerancích, průjmových potížích a onemocněních dýchacích cest.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Anticolon, kde se dozvíte více.


Epaphit


Přínosný pomocník pro každou domácnost. Výživový komplexní doplněk je vhodný po dlouhodobém onemocnění a užívání antibiotik či jiných léčiv. Unikátní složení doplňku pomáhá s obnovením střevní mikroflóry.

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Epaphit, kde se dozvíte více.


Emundren


Doplněk výživy je ideálním řešením k pročištění organismu od toxinů a na podporu fyziologických procesů očisty organismu. Pozitivní ohlasy na doplněk  zaznamenáváme nejvíce v období sezonních změn a to především na konci zimy nebo začátkem jara. Přírodní doplněk je pro Vás to správnou volbou při vyčištění
organismu.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Emundren, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.


Aloha Cordyceps


Tento přírodní doplněk je vhodný pro ženy, které často trpí záněty močového měchýře, jsou zimomřivé, mají studené ruce, nohy a v noci je trápí časté močení. Výjimečná složka doplňku pomáhá i při bolestivé menstruaci.

Doporučujeme pročíst bližší informace na Aloha Cordyceps ohledně dalších léčivých účincích doplňku.

 

Hericium


Výživový doplněk se tradičně využívá při všech žaludečních potížích a je vhodný pro ty, kteří trpí problémy se zažíváním a trávením. Hericium má také protizánětlivé a hojivé vlastnosti. Může pomoci také při neschopnosti se soustředit, výpadkům paměti a pro lepší koncentraci.

Pro další podrobnosti o daném produktu jednoduše klikněte na Hericium, kde se dozvíte více o blahodárných účincích doplňku.


T-Mag


T-MAG® je doplněk stravy na bázi hořčíku, taurinu a vitaminu B6, používaný při výskytu nedostatečné výživy nebo zvýšených požadavků orgánů na tyto výživové složky. Je ideální pro studenty, kteří čelí náročnému zkouškovému období, pro lepší soustředění, koncentraci, zlepšení paměti a eliminaci nervozity ze zkoušky. Doporučujeme kombinovat s přírodním doplňkem Reishi, který je již tradičně považován za přípravek, jenž je schopen obnovit rovnováhu organismu a zlepšit odolnost vůči onemocněním všeho druhu.

Bližší informace o doplňku řešíme na T-Mag a více podrobností k Reishi, tzv. houbě nesmrtelnosti najdete zde.


Actigerm Immunforte


Přírodní doplněk na bázi bylinných extraktů doporučujeme při opakovaném onemocnění dýchacích cest. Jedinečné složení doplňku se tradičně používá ke stimulaci a posílení obranyschopnosti organismu vůči chřipkovým a horečnatým stavům. Současně odstraňuje potíže, jimiž organismus trpí zejména v chladném
období roku (bolest v krku, nachlazení, rýma, kašel).

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Actigerm Immunforte, kde probereme další zajímavosti.


Enzymflor


Jedinečný přípravek na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konduranga, který má zklidňující a regenerační účinky pro dobré trávení. Působí také proti křečím a zánětům trávicího ústrojí, užitečný v případě dyspepsie, gastritidy, nevolnosti a zánětlivého refluxu jícnu, výborný např. po vánočním
hodování.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Enzymflor.


Micotherapy BM

Příjemný pomocník v případě úzkostných stavů, nespavosti, pro zklidnění mysli a lepší zvládání stresových situací.
Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Micotherapy BM, kde probereme další zajímavosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení