DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Přírodní vitamín C

Doplněk stravy Bioattiva C na bázi šípku (Rosa canina) je bohatým zdrojem přírodního vitamínu C. Plní funkci antioxidantu a je výjimečně vhodný pro podporu přirozené obranyschopnosti těla. Přírodní vitamín C mimo jiné usnadňuje vstřebávání betaglukanů a tím zvyšuje biologickou dostupnost medicínských hub. Vyrobeno v Itálii A.V.D. reform.

Skladem
370 Kč
Kategorie: Dýchací cesty
? Výrobce: AVD Reform srl
Účinek: imunita

VLASTNOSTI: 

Jelikož si lidské tělo nedokáže samo vytvořit vitamín C (Kyselinu askorbovou), potřebujeme daný vitamín doplňovat. Vitamín C se účastní mnoha biochemických reakcí uvnitř buněk, a tím: 

 • Zvyšuje odolnost proti infekcím, posiluje imunitní systém a tím zlepšuje obranyschopnost těla vůči vnějším vlivům
 • Usnadňuje vstřebávání železa ve střevech a tím zvyšuje množství hemoglobinu 
 • Je nezastupitelný pro životní aktivitu všech buněk a pro tvorbu energie. 
 • Účastní se metabolismu některých hormonů jako adrenalinu a noradrenalinu a syntézy serotoninu, jenž plní svou úlohu v řízení nálady a spánku 
 • Účastní se syntézy kolagenu, proteinu nezbytného pro tvorbu spojující tkáně pokožky, vazů a kostí 
 • Přispívá k růstu kostí 

MNOŽSTVÍ : Netto: 24 g , 60kapslí po 400 mg 

SLOŽENÍ: Rostlinná kaple, která obsahuje šípek (plod Rosa canina L.), sušený extrakt tit. 70% vitamínu C, protispékavé látky: kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý a stearan hořečnatý. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 3 x denně. 

VAROVÁNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. 

Obsah složek v denní dávce (3 tablety): 

 • Rosa canina (růže šípková - 714 mg 
 • Přínos vitamínu C 500 mg - 625 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu