DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Doplněk stravy na bázi titrovaných rostlinných extraktů z Artyčoku, Ostropestřece a Klanoprašky čínské, vhodný jako podpora pro zdravá játra a jejich správnou činnost.

Skladem
500 Kč

Epaphit kapsle je doplněk stravy, který díky vlastnostem svých složek může vykonávat přirozenou čisticí funkci na úrovni jater a přispívat k jejich dobrému stavu a správné činnosti.

SLOŽENÍ:

 • Artyčok suchý extrakt (tit. 5,5% v kys. chlorogenové)
 • Ostropestřec mariánský suchý extrakt (tit. 80% silymarinu)
 • Klanopraška čínská (Schisandra chinensis) suchý extrakt (tit. 5% schizandrinu)
 • Stužkovec vystoupavý (Desmodium adscendens)
 • Protispékavé látky
  • zesíťovaný fosfát škrobu
  • stearan hořečnatý
  • mikronizovaný oxid křemičitý
  • uhličitan vápenatý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Artyčok: ochrana jater, může usměrňovat proud žluči.
 • Ostropestřec mariánský (Cardo mariano): příznivý účinek na činnost jater.
 • Klanopraška čínská (Schisandra chinensis): ochrana jater, tonizačně-adaptogenní. Důležitá při fyzické a inteligenční slabosti
 • Stužkovec vystoupavý (Desmodium adscendens): ochranný účinek na hepatocyty. Může snižovat slabost a nevolnost, podporovat chuť k jídlu a přispívat ke snižování hodnot transamináz.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE (4 KAPSLE): Artyčok suchý extrakt: 390 mg, (z toho přínos v kyselině chlorogenové: 22 mg), Ostropestřec mariánský suchý extrakt: 325 mg (z toho přínos v silymarinu: 260 mg), Klanopraška čínská suchý extrakt: 260 mg(z toho přínos v schizandrinu 13 mg), Stužkovec vystoupavý: 130 mg

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 x denně 2 kapsle denně s dostatkem vody, nejlépe před jídlem.

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, 24 g

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu