DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Proč a jak provádět jarní detox organismu

V březnu se rozloučíme se zimou a přesuneme se do jara. Naše tělo se probouzí ze zimního období, měníme rozmanitost stravy v našem jídelníčku, začínáme se více pohybovat, abychom se cítili svěží a plní energie. Dny se prodlužují, teploty stoupají. Naše tělo může na všechny tyto změny reagovat různě, mezi nejčastější příznaky patří únava, nespavost, stres, málo energie, špatný stav pokožky. Příčinou často bývá nahromaděné množství toxinů v našem organismu.

 

Proto v tomto období chceme našemu tělu odlehčit a trochu mu pomoci při eliminaci toxinů, které se v těle nahromadily nesprávným stravováním,  vlivem znečištěného ovzduší, jezením chemicky ošetřených potravin, častým užíváním léků atd. Kromě výběru zdravé výživy a aktivního životního stylu se v tomto období můžete spolehnout na detoxikaci a vylučování toxinů z těla za pomocí rostlin a bylinek, jejichž složení tomu napomáhá. Tím se zbavíte příznaků, které pociťujete při přechodu z chladného období do teplých jarních dnů.

 

Naše tělo automaticky vylučuje toxiny pomocí jednotlivých orgánů. Nejvíce zatížený orgán v tuto dobu bývají játra, která bývají v zimě často přetěžována např. jezením těžkých jídel a nedostatkem pohybu. Víme, že pro všeobecné zdraví a pocit pohody, je důležité mít játra zdravá a fungující. Právě detoxikace pomocí bylinek pomůže podpořit tento orgán, posílit jeho činnost a získat celkový pocit zdraví a pohody.

 

K podpoře detoxu jater máme dva vysoce účinné přírodní produkty:

EPAPHIT


a

DEPUDERM

 

 

 

Třetí produkt EMUNDREN obsahuje 17 bylin, které mají tonizující účinek na organismus, urychlují detoxikaci toxinů z těla a pomáhají odstranit jarní únavu.

 

 

Zpět do obchodu