DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Lopuch - spojenec krásné pokožky

Depositphotos_122869550_xl-2015

Jaro je nejlepší čas na očistu jater, odstranění stagnující energie a revitalizaci těla. Víte ale také, že konec léta, a začátek podzimu, má očista jater a revitalizace těla podobný význam jako na jaře?

 

V tomto období doporučujeme lopuch (Arcticum lappa), rostlinu, která poskytuje podporu zejména pro zdraví jater a pokožky a pomáhá obnovit celkovou rovnováhu. Když je tělo zpomalené a unavené díky přítomnosti toxinů nebo zánětů, častěji se objevují kožní problémy, jako je akné, ekzém nebo jiná onemocnění.

 

Kořen lopuchu má hořkou chuť a tím také stimuluje tok trávicích šťáv, čímž pomáhá trávení a usnadňuje práci tenkému a tlustému střevu. Pomáhá také regulovat metabolismus lipidů, tzn. snižuje hladinu triglyceridů a cholesterolu.

 

Abyste měli prospěch z příznivých účinků lopuchu na kůži a těle celkově, doporučujeme užívat na podzim balení jednoho z našich oblíbených bylinných produktů DEPUDERM a EMUNDREN, které kromě kořene lopuchu obsahují další výtažky až ze 17 bylin např. svízel přítula, eukalyptus, kopřiva, artyčok, pampeliška, maceška, jitrocel a další.

 

Pro očistu celého těla je vhodný produkt Emundren. Pokud se chcete zaměřit více na pročištění pokožky, produkt Depuderm je pro tento účel velmi prospěšný. NYNÍ NA OBA PRODUKTY SLEVA DO 30.9.!

Zpět do obchodu