DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

NOVINKA na našem e-shopu - JUVENIL - český přírodní doplněk s historií

Víte, kdy je správný čas užívat JUVENIL?                 

324-1_juvenil-produkty-1024x768-kapky--1

  • při dlouhodobě snížené imunitě
  • při jakémkoliv akutním či chronickém oslabení organismu (virózy, nachlazení, po operacích)
  • v době zvýšené psychické i fyzické zátěže(závěrečné zkoušky, časově náročná a stresující práce)
  • po užívání antibiotik
  • při přetrvávajících alergiích                                                                    

 JUVENIL kapky

Víte, jaké základní přírodní složky produkty JUVENIL obsahují?

 

  • Aminokyseliny - jejich úlohou je budovat peptidy a bílkoviny(proteiny). Jsou důležité pro růst a regeneraci svalů a kostí, snižují únavu, regulují spánek a pozitivně přispívají kogntivním funkcím mozku.
  • Krátké peptidy - jsou to tzv. ochránci těla, jejich cílem je najít a zlikvidovat nebezpečnou bakteriální či virovou buňku v těle
  • Nukleotidy - jsou základním stavebním kamenem nukleových kyselin RNA a DNA. Jsou nepostradatelní pro vznik života a udržitelnost životních funkcí organismu.

 

 

Věděli jste, že česká značka Juvenil byla vyvinuta už v roce 1935?   

 

JUVENIL kapsle327_juvenil-produkty-1024x768-tobolky--1

Počátek JUVENILU sahá až do roku 1935. Výroba JUVENILU se nachází v čisté krajině broumovského výběžku na severovýchodě Čech. Výrobcem JUVENILU je česká firma s pevnými kořeny a hodnotami, která již po tři generace chrání a rozvíjí odkaz svých přírodních produktů.

Na popud českého farmaceuta Dr. Bohumíra Rakušana koncem 30. let 20. století vznikl československý výzkumný program RTN, jehož cílem byla léčba chronických a degenerativních onemocnění za pomocí extraktů z živočišné nebo rostlinné tkáně. Výsledky byly publikovány v odborném časopise Časopis lékařů českých. Bylo prokázáno, že všechny preparáty jsou netoxické a bez vedlejších nežádoucích účinků.

V roce 1945 začínají testy na II. interní klinice kardiologie a angiologie Prof. Dr. Antonína Vančury. v roce 1952 vzniká státní podnik Biogena a pod ní Výzkumný ústav léčivých rostlin, pod vedením Zdeňka Blažka, který se věnuje dalšímu výzkumu preparátů RTN.

Na Sympoziu vědecké rady Ministerstva Zdravotnictví ČSR, organizovaném Českou lékařskou společností Jana Evangelisty Purkyně ten samý rok, jsou léky připravené na základě výzkumného programu RTN, podpořeny pro zavedení do průmyslové výroby a v roce 1959 získávají schválení SÚKL. V roce 1961 začíná SPOFA s průmyslovou výrobou. Až do sedmdesátých let byl JUVENIL pouze na lékařský předpis. Byl určen k intravenóznímu podání onkologickým pacientům na urychlení regenerace buněk.

Po havárii jaderné elektrárny v Černobylu v roce 1986 byl tento československý objev doporučen i pro aplikaci u ozářených lidí. Při testech v IKEM v Novosibirsku se potvrdilo, že hustota růstu buněčné kultury je po jeho aplikaci dva až třikrát vyšší než u kontrolní kultury. Tzn. že produkt významně regeneroval ozářené tkáně.

V roce 1998 byla obnovena výroba JUVENILU rodinnou společností, ve které se dnes angažují již tři generace. Pokračuje i výzkum a další zdokonalování jedinečného preparátu. Preklinické i klinické testy prokázaly pozitivní účinky JUVENILU především na regeneraci buněk a tím mimo jiné i na imunitu organismu a zvyšování výkonnosti svalů včetně srdce. JUVENIL blahodárně působí na zažívací trakt, ledviny a játra, snižuje únavu a tím zabezpečuje zlepšení tělesného, duševního i sexuálního života.

 

Zpět do obchodu