DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Jak si pomocí homeopatik rychle a bez komplikací poradit s planými neštovicemi u dětí

Ještě k vám tento malý nezbedný herpetický vir nedorazil? Je to velmi nakažlivý, epidemický vir, který se vyskytuje zejména v zimním období, a říká si Varicella zoster vir. Pokud jste se s ním ještě nesetkali, tak vás možná bude zajímat, jak na něj v případě, že u vás nečekaně zaťuká na dveře. U nás zaťukal velmi rychle a nečekaně, ale my se ho nelekli, a tak jak rychle přišel, tak rychle odešel.

Inkubační doba tohoto viru, který je původcem planých neštovic, je asi 14 dní. Poté se u dětí může objevit mírná teplota do 38 st. Pak se vysejí růžové malé skvrnky téměř po celém těle, nejvíce bývají postižené záda, břicho, obličej. Tyto skvrnky se přemění v puchýřky s průhlednou tekutinou, která se později zakalí, střed puchýřku zhnědne a vytvoří se krusta. Ta se po několika dnech sloupne a zůstane po ní malá, bílá jizvička, která se postupně zahojí.

K tomu, aby toto onemocnění mělo hladký průběh bez komplikací, Vám mohou dopomoci malé bílé kuličky zvané homeopatika. My jsme si pomohli hned na začátku Aconitem 30CH, protože virus k nám přiletěl velmi rychle v noci a byl doprovázený menší horečkou a žízní. Po výsevu puchýřků jsme nasadili Rhus toxicodendron 9CH 5x denně. Když se puchýřky začaly měnit ve stroupky, přidali jsme Mezereum 9CH 3x denně. A abychom si v pořádku vyléčili jizvičky po strupech, zakončili jsme léčbu pomocí Sulfur Iodatum 15CH a Antimonium tartaricum 9CH 1x denně.

Virus odešel do 7 dnů a jizvy po strupech se zahojily do 3 týdnů.

Další homeopatika, které lze na základě odborné konzultace s homeopatem, při tomto onemocnění aplikovat, jsou:

Na začátku onemocnění: Aconitum napellus, Belladonna, Ferrum phosphoricum, Bryonia Alba

Při výsevu puchýřků: Rhus toxicodendron, Croton tiglium, Arsenicum album, Rhus vernix, Cantharis, Apis mellifica

Ve stadiu strupů: Mezereum, Antimonium tartaricum

Na závěr onemocnění: Sulfur iodatum, Antimonium tartaricum

Zpět do obchodu