DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Jak si pomocí homeopatik rychle a bez komplikací poradit s planými neštovicemi u dětí

Ještě k vám tento malý nezbedný herpetický vir nedorazil? Je to velmi nakažlivý, epidemický vir, který se vyskytuje zejména v zimním období, a říká si Varicella zoster vir. Pokud jste se s ním ještě nesetkali, tak vás možná bude zajímat, jak na něj v případě, že u vás nečekaně zaťuká na dveře. U nás zaťukal velmi rychle a nečekaně, ale my se ho nelekli, a tak jak rychle přišel, tak rychle odešel.

Inkubační doba tohoto viru, který je původcem planých neštovic, je asi 14 dní. Poté se u dětí může objevit mírná teplota do 38 st. Pak se vysejí růžové malé skvrnky téměř po celém těle, nejvíce bývají postižené záda, břicho, obličej. Tyto skvrnky se přemění v puchýřky s průhlednou tekutinou, která se později zakalí, střed puchýřku zhnědne a vytvoří se krusta. Ta se po několika dnech sloupne a zůstane po ní malá, bílá jizvička, která se postupně zahojí.

K tomu, aby toto onemocnění mělo hladký průběh bez komplikací, Vám mohou dopomoci malé bílé kuličky zvané homeopatika. My jsme si pomohli hned na začátku Aconitem 30CH, protože virus k nám přiletěl velmi rychle v noci a byl doprovázený menší horečkou a žízní. Po výsevu puchýřků jsme nasadili Rhus toxicodendron 9CH 5x denně. Když se puchýřky začaly měnit ve stroupky, přidali jsme Mezereum 9CH 3x denně. A abychom si v pořádku vyléčili jizvičky po strupech, zakončili jsme léčbu pomocí Sulfur Iodatum 15CH a Antimonium tartaricum 9CH 1x denně.

Virus odešel do 7 dnů a jizvy po strupech se zahojily do 3 týdnů.

Další homeopatika, které lze na základě odborné konzultace s homeopatem, při tomto onemocnění aplikovat, jsou:

Na začátku onemocnění: Aconitum napellus, Belladonna, Ferrum phosphoricum, Bryonia Alba

Při výsevu puchýřků: Rhus toxicodendron, Croton tiglium, Arsenicum album, Rhus vernix, Cantharis, Apis mellifica

Ve stadiu strupů: Mezereum, Antimonium tartaricum

Na závěr onemocnění: Sulfur iodatum, Antimonium tartaricum

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení