DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Vitamíny B - komplex

Doplněk Vegan B je vysoce účinná směs přírodních vitamínů B (B-komplex), získaných z pohanky. Je velice prospěšná lidskému organismu.

Přírodní B-komplex plně pokrývá denní potřebu vitamínů B a přispívá tak k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k ochraně buněk před oxidativním stresem

 

Skladem
680 Kč

VLASTNOSTI: 

Vegan-B je zcela přírodní produkt na bázi Cultavit®, komplexu vitamínů B získaných z klíčků pohanky (Fagopyrum esculentum), pěstovaných pokročilým hydrokulturním procesem, jedinečným na světě.

 Vegan-B díky své vysoké koncentraci představuje přirozenou alternativu k vitamínům B, obvykle získaným chemickou syntézou. Je známo, že vitamíny v přirozené formě jsou tělem lépe snášeny než syntetické a mají také mnohem lepší organické vlastnosti a stabilitu.

 Pohanka je velice prospěšná lidskému organismu, proto by měla patřit ke stálicím našeho jídelníčku. Je bohatým zdrojem na nejrůznější vitamíny a minerální látky. Nejdůležitější látkou, kterou pohanka obsahuje je rutin, který podporuje vstřebávání vitamínu C. Navíc příznivě působí na cévy a celý cévní systém vůbec. Často je mylně zařazována mezi obiloviny, ve skutečnosti se ale jedná o jednoletou rostlinu z čeledi rdesnovitých, která má podobně moučná zrna jako obilí. Pohanka je však naprosto hypoalergenní, vhodná i pro celiaky.

Pohanka má mimo jiné tyto příznivé účinky:

  • zmírňuje problémy křečových žil
  • snižuje riziko trombózy, infarktu a mozkové mrtvice
  • příznivě ovlivňuje funkci trávicího systému
  • odstraňuje popraskané žilky v oku
  • uklidňuje žaludeční a dvanáctníkové vředy
  • regeneruje jaterní buňky

 Vegan-B představuje přírodní produkt bohatý na thiamin (vit. B1), riboflavin (vit. B2), niacin (vit. B3), kyselinu pantothenovou (vit. B5), pyridoxin (vit. B6), kyselinu listovou (vit B9) a kobalamin (vit. B12), ve fytokomplexu s pohankou která podporuje nutriční aktivitu přítomných vitamínů.

 Proto použití Vegan-B® může být platnou alternativou k vitamínům syntetického původu, což konečnému produktu dává významnou přidanou hodnotu.

 Produkt je také vhodný pro vegetariánskou a veganskou stravu a je zaručeno, že neobsahuje GMO a alergeny.

 

SLOŽENÍ:

  •     Cultavit®: rostlinný komplex vitamínů B z pohanky (Fagopyrum esculentum Moench.)
  •     Rostlinné tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza)

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ : 1-2 tobolky denně, nejlépe ráno, zapít dostatečně vodou.

 

MNOŽSTVÍ: 60 rostlinných tobolek

 

 

Přehled jednotlivých složek

Průměrný obsah v 1 kapsli

DDD*

Cultavit® (pohanka)

500 mg

 

Vitamin B1 (thiamin)

1 mg

91%

Vitamin B2 (riboflavin)

1,4 mg

143%

Vitamin B3 (niacin)

17 mg

106%

Vitamin B5 (kys.pantotenová)

6,4 mg

107%

Vitamin B6 (pyridoxin)

0,9 mg

64%

Kyselina listová

200 mcg

100%

Vitamin B12 (kobalamin)

2,5 mcg

100%

Biotin

55 mcg

110%

* nutriční referenční hodnoty 

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla. 

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.  Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk není považován za léčbu samotnou a nemá vlastnosti prevence. Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitamínů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých nebo doporučených dávkách.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu