DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Juvenil Booster

Hledáte způsob, jak efektivně a zdravě doplnit ztracenou energii, zvýšit svou vitalitu, psychickou kondici a zvládnout každý den s lehkostí? Přírodní preparát pro rychlé a komplexní posílení fyzické a psychické kondice, Juvenil Booster, je našlapanou směsí těch nejúčinnějších přírodních výtažků, odborníky pečlivě vybraných a klinicky odzkoušených. Pro tělo je nenávykový a nemá nežádoucí vedlejší účinky. Jste bez energie? Vyzkoušejte dvě tobolky kdykoliv během dne při nastávajícím pocitu únavy.

Skladem
700 Kč
Juvenil booster
Novinka

Přírodní přípravek pro rychlé a komplexní posílení fyzické a psychické kondice, Juvenil Booster, je unikátní směsí nejúčinnějších přírodních výtažků, pečlivě vybraných a klinicky ověřených odborníky. Nezpůsobuje závislost ani nepříjemné vedlejší účinky na tělo. Pokud cítíte únavu, vyzkoušejte dvě tobolky kdykoliv během dne.

Kdy je ten správný čas začlenit Juvenil Booster do svého životního stylu?

- Při akutní potřebě okamžitého povzbuzení,
- Během období testů a zkoušek,
- Pro zvýšení koncentrace v práci,
- Při stresu a vyčerpání,
- Ve stáří pro podporu paměti,
- Při nedostatečném prokrvení periferních částí těla,
- Pro zmírnění jet lag (pásmové nemoci).

Obsahuje účinný extrakt z ginkgo biloby, maralanu, klanoprašky a sibiřského ženšenu, vitamíny E a B6 a speciální přísadu Juvenil.

Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný):
Tento strom života pozitivně ovlivňuje prokrvení mozku a okrajových částí těla, což zajišťuje lepší přísun živin a odvádění škodlivých látek.

Maralí kořen (parcha saflorová):
Tento kořen, který jelen maral vyhrabává ze země a konzumuje během říje, má v bylinkářství využití jako silné afrodiziakum a adaptogen. Podporuje životní energii a má pozitivní vliv na učení, plodnost a kardiovaskulární systém.

Klanopraška čínská (schizandra chinensis):
Tento poklad čínské medicíny pomáhá organismu adaptovat se na nepříznivé podmínky prostředí a obnovit homeostázu. Zlepšuje celkovou fyzickou a psychickou kondici a zvyšuje odolnost těla.

Sibiřský ženšen (eleuterokok ostnitý):
Tento odolný druh ženšenu pocházející ze Sibiře podporuje obranyschopnost, kognitivní funkce, uvolnění a náladu. Má také pozitivní vliv na krevní oběh a regulaci hladiny cukru v krvi.

Vitamín E:
Jde o silný antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály a oxidativním stresem. Podporuje zdravou strukturu buněk a membrán.

Vitamín B6:
Tento vitamín ovlivňuje více než 100 různých procesů v těle. Je hojně využíván ke snižování zátěže stresem, podpoře normální psychické činnosti a nervové soustavy.

Juvenil®:
Tento patentovaný přírodní komplex dietárních nukleotidů, peptidů a aminokyselin je účinný a byl ověřen rozsáhlým vědeckým výzkumem, kontrolovanými klinickými studiemi a 50 letou léčebnou praxí.

Doporučené dávkování:
Dospělí užívají 2 tobolky denně, děti od 12 let užívají 1 tobolku denně. Nejlépe ráno, dopoledne nebo brzy odpoledne, jelikož užívání večer může způsobit nespavost.

Upozornění:
Tento přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí, nepřekračujte doporučené dávkování. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte v temnu a suchu. Není určen pro děti do 12 let. Pokud užíváte léky na ředění krve, jste těhotné nebo kojíte, poraďte se s lékařem, protože obsažené bylinné extrakty mohou ovlivnit srážlivost krve.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu