DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Do školy, školky bezpečně se silnou imunitou

Prázdniny se pomalu přehoupnou do posledního týdne, a tak je potřeba se zamyslet, jak zajistit svým dětem zdravý a bezpečný začátek školního roku. Nejdůležitější je, aby děti měli dostatečně silný imunitní systém, který bude strážit jejich zdraví při návratu do školního kolektivu a během celého školního roku.

 

Posilovat imunitu začneme minimálně týden před zahájením školy. Tak bude imunitní systém dostatečně nabuzen ve chvíli, kdy se dítě ocitne v kolektivu.

 

Zdraví a rovnováha dětského organismu souvisí s tím, jak funguje jejich imunitní systém. Častá nachlazení, respirační choroby, kožní obtíže, bolesti, únava, plísně, alergie nebo zažívací obtíže jsou základními projevy toho, že imunitní systém nefunguje dobře a je oslaben. Oslabený imunitní systém je hrozba pro zdraví.Depositphotos_10559424_xl-2015

Posílit imunitu můžeme několika způsoby. Základním krokem k posílení imunity je zdravá a vyvážená strava, teplé polévky, zeleninové šťávy, dostatek pohybu venku, patřičný odpočinek a pozitivní prostředí. Dnešní doba nakládá na bedra našich dětí mnoho fyzických i psychických aktivit a děti jsou ve stresu, který imunitní systém velmi oslabuje.

Mezi TOP potraviny pro posílení imunity patří také houby. Houby obsahují vitamíny jako riboflavin, niacin, selen, ale zejména betaglukany. Betaglukany stimulují vynikajícím způsobem imunitu a aktivují imunitní proces v lidském těle, který pohltí a velmi rychle zlikviduje i začínající infekci. Zvyšují odolnost a schopnost dětského organismu přizpůsobit se vnějšímu prostředí.

 

Na našem e-shopu najdete celou řadu prospěšných a vyzkoušených doplňků stravy, které mohou běžně užívat i děti.

Produkt Imuregen – kapky dáváme malým dětem od 1 roku. Starší děti od 10 let mohou užívat Imuregen – kapsle. Tyto doplňky stravy obsahují betaglukany, tak prospěšné imunitnímu systému.

U dospívajících děti, kdy je imunitní systém chronicky oslabený např. vlivem opakovaných respiračních onemocnění, využíváme doplněk stravy z 5 hub Immunity Assist Forte v kombinaci s Actigerm Immunforte. Actigerm Immunforte díky bylinnému komplexu regeneruje celé dýchací ústrojí.

Pokud je dítě v průběhu školního roku často unavené, špatně se soustředí, má problémy s pamětí, přírodním produktem F5 Fluidofer doplníme vitamíny skupiny B společně s železem a tím odstraníme únavu a zlepšíme soustředěnost.

Zpět do obchodu