DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

EPADX je jedinečná formule vyvinutá jako možná podpora pro zdravá játra. Díky vysoké biodisponibilitě(schopnosti využití živin v organismu) svých složek může být EPADX velmi účinný jako prostředek na ochranu jater, dále jako antioxidant. Jeho základní složkou je kurkuma Meriva®, vynikající přírodní prvek, který může napomáhát při vylučování a ředění žluči z jater a žlučníku.

Skladem
890 Kč

SLOŽENÍ:

 • Meriva® suchý extrakt (Curcuma fitosoma®) (tit. 20% v kurkuminoidech)
 • N-Acetyl cystein (NAC)
 • Silymarin fytozom suchý extrakt:
 • SAMe (S-Adenosyl-Methionin)
 • Cultavit (Pohanka obecná)
 • Glukonát zinečnatý
 • Protispékavé látky:
  • mikronizovaný oxid křemičitý
  • stearan hořečnatý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Meriva® suchý extrakt (Kurkuma fytozom) (tit. 20% v kurkuminoidech): jedná se o nejsilnější složení kurkumy (Curcuma Longa) na trhu, 29krát více biodisponibilní než nefytozomální kurkuma. Meriva působí jako choleretikum a ovlivňuje tekutost žluče
 • N-Acetyl cystein (NAC): jedná se o aminokyselinu s thiolovou skupinou v její nejvíce biodisponobilní formě. Stimuluje syntézu GLUTATHIONU, hlavní detoxikační molekuly fáze I, nezbytné pro odstraňování těžkých kovů, jako je olovo a rtuť. Glutathion je dále prekurzorem glutathionu peroxidázy, nejsilnějšího enzymatického vnitrobuněčného antioxidantu.
 • Silymarin fytozom suchý extrakt: jedná se o flavonoid Ostropestřce mariánského, který je základem ochrany jater. Silymarin je fytozomován, čímž se znatelně zvyšuje jeho biodisponibilita a tím i účinnost. Chrání játra před volnými radikály a reaktivními toxickými metabolity a podporuje syntézu glutathionu.
 • SAMe (S-Adenosyl-Methionin): aminokyselina, která je nezbytná při procesech metylace, jedné ze základních fází procesu konjugace (fáze II). Cultavit® (Pohanka obecná): vitaminy skupiny B, které jsou v tomto složení zastoupeny jako celek, jsou kromě výkonu enzymatických funkcí při procesech zažívání a při tvorbě serotoninu a melatoninu základními prvky syntézy glutathionu.
 • Glukonát zinečnatý: vyznačuje se optimální biodisponibilitou. Zinek, jehož zastoupení je v potravě často nedostatečné, je základním minerálem pro aktivaci více než 300 enzymatických reakcí, k nimž patří tvorba enzymu alkoholdehydrogenázy, nezbytného pro štěpení alkoholu. Je nutný k produkci protizánětlivých prostaglandinů, dále stimuluje imunitní systém a působí při reparaci pokožky a sliznic.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE):

Meriva® suchý extrakt (Curcuma fitosoma®) : 533 mg(přínos kurkuminoidů: 105 mg), N-Acetyl cystein: 400 mg, Silymarin fytozom suchý extrakt: 267 mg(z toho Silybum marianum: 88 mg), SAMe(S-Adenosyl-Methionin): 166,5 mg , Cultavit(Pohanka obecná): 150,5 mg, Glukonát zinečnatý: 8 mg, Vitamín B1(thiamin): 0,31mg, Vitamín B2(Riboflavin): 0,5 mg, Vitamín B3(Niacin): 5,4 mg, Vitamín B5(kyselina pantothenová): 2 mg, Vitamín B6(pyridoxin): 0,31 mg, Vitamín B9(kyselina listová): 68 mcg, Vitamín B12(metylkobalamin): 0,6 mcg, Biotin: 16,5 mcg

MNOŽSTVÍ: 40 kapslí, netto 36,8 g

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně mimo jídlo, zapít s dostatkem vody.

 

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D. Reform, Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu