DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Epadx

EPADX je přípravkem vyvinutým na podporu detoxikace jater a regenerace hepatocytů(jaterních buněk). Díky vysoké biodisponibilitě(schopnosti využití živin v organismu) svých složek je EPADX velmi účinný jednak jako prostředek na ochranu jater, dále jako antioxidant a protizánětlivý přípravek. Jeho základní složkou je kurkuma Meriva®, vynikající přírodní prvek, který napomáhá při vylučování a ředění žluči z jater a žlučníku.

Skladem
Kód: 153
980 Kč –10 % 880 Kč
Kategorie: Játra
Epadx
980 Kč –10 %

SLOŽENÍ:

 • Meriva® suchý extrakt (Curcuma fitosoma®) (tit. 20% v kurkuminoidech)
 • N-Acetyl cystein (NAC)
 • Silymarin fytozom suchý extrakt:
 • SAMe (S-Adenosyl-Methionin)
 • Cultavit (Pohanka obecná)
 • Glukonát zinečnatý
 • Protispékavé látky:
  • mikronizovaný oxid křemičitý
  • stearan hořečnatý

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Meriva® suchý extrakt (Kurkuma fytozom) (tit. 20% v kurkuminoidech): jedná se o nejsilnější složení kurkumy (Curcuma Longa) na trhu, 29krát více biodisponibilní než nefytozomální kurkuma. Meriva působí jako choleretikum a ovlivňuje tekutost žluče, což je užitečné v případě žlučových kamenů; kromě toho potlačuje tvorbu kortizolu, jehož zvýšený obsah vede k inzulinové rezistenci a hyperglykemii.
 • N-Acetyl cystein (NAC): jedná se o aminokyselinu s thiolovou skupinou v její nejvíce biodisponobilní formě. Stimuluje syntézu GLUTATHIONU, hlavní detoxikační molekuly fáze I, nezbytné pro odstraňování těžkých kovů, jako je olovo a rtuť. Glutathion je dále prekurzorem glutathionu peroxidázy, nejsilnějšího enzymatického vnitrobuněčného antioxidantu.
 • Silymarin fytozom suchý extrakt: jedná se o flavonoid Ostropestřce mariánského, který je základem ochrany jater. Silymarin je fytozomován, čímž se znatelně zvyšuje jeho biodisponibilita a tím i účinnost. Chrání játra před volnými radikály a reaktivními toxickými metabolity a podporuje syntézu glutathionu.
 • SAMe (S-Adenosyl-Methionin): aminokyselina, která je nezbytná při procesech metylace, jedné ze základních fází procesu konjugace (fáze II). Odedávna se používá jako antidepresivum a prostředek proti zánětům kloubů, má různé účinky, přispívá např. k eliminaci histaminu, nadbytečných estrogenů, dopaminu a adrenalinu, které jsou odpovědné za hyperaktivaci HPA osy stresu. Kromě toho podporuje eliminaci nadbytečných tuků v játrech a brání tvorbě žlučových kamenů. SAMe dále podporuje snížení obsahu homocysteinu, prozánětlivé aminokyseliny a rizikového faktoru pro výskyt kardiovaskulárních onemocnění.
 • Cultavit® (Pohanka obecná): vitaminy skupiny B, které jsou v tomto složení zastoupeny jako celek, jsou kromě výkonu enzymatických funkcí při procesech zažívání a při tvorbě serotoninu a melatoninu základními prvky syntézy glutathionu.
 • Glukonát zinečnatý: vyznačuje se optimální biodisponibilitou. Zinek, jehož zastoupení je v potravě často nedostatečné, je základním minerálem pro aktivaci více než 300 enzymatických reakcí, k nimž patří tvorba enzymu alkoholdehydrogenázy, nezbytného pro štěpení alkoholu. Je nutný k produkci protizánětlivých prostaglandinů, dále stimuluje imunitní systém a působí při reparaci pokožky a sliznic.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 KAPSLE):

Meriva® suchý extrakt (Curcuma fitosoma®) : 533 mg(přínos kurkuminoidů: 105 mg), N-Acetyl cystein: 400 mg, Silymarin fytozom suchý extrakt: 267 mg(z toho Silybum marianum: 88 mg), SAMe(S-Adenosyl-Methionin): 166,5 mg , Cultavit(Pohanka obecná): 150,5 mg, Glukonát zinečnatý: 8 mg, Vitamín B1(thiamin): 0,31mg, Vitamín B2(Riboflavin): 0,5 mg, Vitamín B3(Niacin): 5,4 mg, Vitamín B5(kyselina pantothenová): 2 mg, Vitamín B6(pyridoxin): 0,31 mg, Vitamín B9(kyselina listová): 68 mcg, Vitamín B12(metylkobalamin): 0,6 mcg, Biotin: 16,5 mcg

MNOŽSTVÍ: 40 kapslí, netto 36,8 g

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D. Reform, Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: