DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Homeopatie

 

11[1]Dnešní moderní doba, vysoké pracovní nasazení a špatná životospráva se odráží na zdraví lidského organismu a často způsobuje jeho nerovnováhu. To vede k častým onemocněním, které člověku ztrpčují život. Aby člověk vedl plnohodnotný život, musí u něj působit rovnováha těla i duše. Lidské tělo i jeho duše potřebují správnou výživu, vitaminy a minerály, aby vše bylo v rovnováze a člověk nebyl náchylný k různým nemocím.


Jednou z alternativních metod, která může zajistit rovnováhu a harmonii lidského těla i duše, je homeopatie. Homeopatie se těší velké oblibě po celém světě a dá se používat samostatně, ale i jako doplnění konvenční medicíny. Homeopatické přípravky jsou šetrné a tělo nezatěžují žádnými vedlejšími účinky. Důležité je ale i to, že homeopat – odborník se dívá na člověka jako na celek a individuum. Ve středu jeho zájmu je člověk a jeho život od narození až po současný stav, nikoliv jenom nemoc.


Homeopatie jako léčebná metoda je založena na základním pravidle „zákon podobnosti“. Tento zákon vyjadřuje, že „podobné může být vyléčeno podobným“. Vychází z předpokladu, že nemoci pramení nikoliv z něčeho materiálního, ale z aktuálního stavu životní síly. Pokud je životní síla oslabená, homeopatie přispěje k tomu, aby byla znovu vrácena do rovnováhy. Cílem homeopatické léčby je regulovat tělu vlastní procesy a cíleně podpořit ozdravné síly organismu. Lidský organismus má úžasnou schopnost sebeuzdravování. Někdy je jeho životní síla tak narušena, že je potřeba k uzdravení zvolit nějakou léčebnou metodu.

Homeopatický přípravek reguluje a podporuje životní sílu nemocného člověka, jejíž součástí jsou i vlastní ozdravné síly. Příznaky, emocionální stav a individuální rysy a zvyklosti pacienta by měly co nejpřesněji odpovídat navrženému homeopatickému přípravku. Homeopatie zná v dnešní době několik tisíc léčivých přípravků, jejichž vlastnosti a způsob působení odpovídají danému obrazu symptomů.

Jedním z příkladů, jak působí homeopatika na základě podobnosti, je například přípravek Allium cepa (česky cibule). Pokud krájíte cibuli, budou Vás pálit oči a potečou slzy. Možná vám poteče z nosu a začnete kýchat. Pokud budete mít podobné příznaky během nachlazení nebo alergické reakce, jako je kýchání, vodnatá rýma, slzící a pálivé oči, může být právě Allium cepa správná volba pro zmírnění vašich potíží.


Homeopatie umí pomáhat v léčbě akutních i chronických onemocnění. Správně zvolený homeopatický přípravek poskytne organismu dostatečnou pomoc, aby nemoc zvládlo, aniž by mu způsobil bolest nebo ho oslabil. K tomu jsou nutné znalosti zkušeného homeopata –
odborníka, proto doporučujeme se vždy při výběru správného homeopatika poradit s odborným homeopatem.


V případě zájmu o léčbu pomocí alternativní metody homeopatie vám rádi nabídneme své poradenské služby. Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonického kontaktu a domluvte si s námi vhodný termín konzultace u nás v poradně. Těšíme se na Vás!

 

             

 

Zpět do obchodu