DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro zvířata

I pro Vaše mazlíčky jsme doslova vymazlily sortiment a kategorii výrobků pro zvířátka. Fantazii se meze nekladou ani v oblasti veterinární homeopatie. Rozvíjející obor zahrnuje přístup vhodný jak pro akutní i chronické stavy, tak pro poruchy chování i fyzická onemocnění. Vyléčením se dosáhne harmonizace organismu Vašeho zvířete a vylepšení životního příběhu Vašich čtyřnohých miláčků včetně zdravotní anamnézy.
Jednoduše řečeno, připravili jsme pro Váš malý zázrak jen to nejlepší!


Projděte si s námi následný souhrn doplňků, o které se nejvíce zajímáte a Vaši miláčci prostě zbožňují:

 


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků pro posílení imunity Vašich mazlíčků. Unikátní přírodní doplněk, který může pomoci v případě jakýchkoliv autoimunitních onemocnění.
Výjimečnost doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Doplněk tak může pomoci obnovit síly organismu po nemoci a následně regenerovat.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte (proklik na produkt v TOP nabídce homepage nebo v e-shop)


Stea 7


I naši mazlíčci potřebují mít oblast jaterní činnosti v pořádku. Společně s námi vyřešíte oblast jejich detoxikaci jater a případné zažívací potíže. Očista jater patří mezi vyhledávané potřeby a právě při zažívacích potížích může být doplněk tím pravým pomocníkem na podporu jejich jaterní činnosti.

Přečtěte si více o Stea 7, která je prokazatelně účinným pomocníkem k detoxikaci jater.


Imuvet dog – kapky


Při aplikaci doplňku se rychle předvědčíte o léčivých účincích. Přírodní doplněk je vhodný při alergických potížích a oslabené imunitě.

 

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Imuvet - dog - kapky, kde se dozvíte více.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení