DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Pro zvířata

 

I pro Vaše mazlíčky jsme doslova vymazlily sortiment a kategorii výrobků pro zvířátka. Fantazii se meze nekladou ani v oblasti veterinární homeopatie. Rozvíjející obor zahrnuje přístup vhodný jak pro akutní i chronické stavy, tak pro poruchy chování i fyzická onemocnění. Vyléčením se dosáhne harmonizace organismu Vašeho zvířete a vylepšení životního příběhu Vašich čtyřnohých miláčků včetně zdravotní anamnézy.
Jednoduše řečeno, připravili jsme pro Váš malý zázrak jen to nejlepší!


Projděte si s námi následný souhrn doplňků, o které se nejvíce zajímáte a Vaši miláčci prostě zbožňují:

 


Immunity-Assist Forte


Jeden z velmi oblíbených přírodních doplňků pro posílení imunity Vašich mazlíčků. Unikátní přírodní doplněk, který může pomoci v případě jakýchkoliv autoimunitních onemocnění.
Výjimečnost doplňkového komplexu spočívá v jeho složení. Doplněk se skládá z pěti významných lékařských hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Doplněk tak může pomoci obnovit síly organismu po nemoci a následně regenerovat.

Více parametrů o produktu se dozvíte na Immunity-Assist Forte (proklik na produkt v TOP nabídce homepage nebo v e-shop)


Stea 7


I naši mazlíčci potřebují mít oblast jaterní činnosti v pořádku. Společně s námi vyřešíte oblast jejich detoxikaci jater a případné zažívací potíže. Očista jater patří mezi vyhledávané potřeby a právě při zažívacích potížích může být doplněk tím pravým pomocníkem na podporu jejich jaterní činnosti.

Přečtěte si více o Stea 7, která je prokazatelně účinným pomocníkem k detoxikaci jater.


Imuvet dog – kapky


Při aplikaci doplňku se rychle předvědčíte o léčivých účincích. Přírodní doplněk je vhodný při alergických potížích a oslabené imunitě.

 

Pro více podrobností o daném produktu jednoduše klikněte na Imuvet - dog - kapky, kde se dozvíte více.

 

Zpět do obchodu