DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

CD Zpívání s anděly PhDr. Miroslava Mašková

CD je volným pokračováním CD Usínání s anděly, které vydal Supraphon www.supraphononline.cz. Obsahuje 24 písniček s texty PhDr. Miroslavy Maškové, které zhudebnili nejrůznější hudební autoři: Jana Bušniaková, Jakub Přikryl, Robert Jíša, Jiřina Jiřičková, Jolana Saidlová a Veronika Ptáčková. Nahráli a nazpívali dětští muzikanti a sólisté s pěveckými sbory MY a Skřivánci z Kladna - sbormistryně Jana Bušniaková, Lucky Voice Band z Prahy - sbormistryně Lucie Freibert, Jiřičky z Mladé Boleslavi - sbormistryně Jiřina Jiřičková, Vrabčáci z Jablonce nad Nisou - sbormistr Pavel Žur, Hlásek z Chomutova - sbormistryně Liana Jíchová a Divertimento Chor gymnázium Praha - sbormistryně Nora Michálková.

Hudební upoutávku naleznete v podrobném popisu.

Nahráno v hudebním studiu Doupě v Praze 6. Vydalo Music and Harmony, z.s.

Skladem
200 Kč

Názory odborníků k projektu CD Zpívání s anděly

"Povinností nás dospělých je poskytnout dětem dostatečnou podporu a ochranu. V dnešní uspěchané době, plné shonu a stresu, je velmi důležité zklidnění a odpočinek. Pojďme tedy společně s našimi dětmi najít klid, rovnováhu a ztracenou pozitivní energii prostřednictvím 24 písní na CD Zpívání s anděly, které Vás okouzlí a inspirují. Optimistické zaměření písní pomáhá dětem vytvořit krásný a harmonický svět. Vřele doporučujeme!"

PhDr. Jana Šormová - dětská psycholožka, MUDr. Naděžda Hartmanová – pediatrička, MUDr. Miroslav Procházka, MUDr. Jiří Franěk.

Hudební upoutávku k CD naleznete v kartě SOUBORY.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu