DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Enzymflor - trávicí enzymy

Vynikající pomocník pro dobré trávení. Doplněk na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konduranga, zklidňuje a regeneruje trávicí systém.

Doporučujeme v případě špatné životosprávy nebo pro nastolení rovnováhy trávicího systému v případě častějšího výskytu těžko stravitelných jídel v jídelníčku.

Skladem
400 Kč

Jedinečný přípravek na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konduranga, který má zklidňující a regenerační účinky pro dobré trávení.

Díky svému jedinečnému složení podporuje Enzymflor přirozené trávení, žaludeční funkce, působí proti křečím a zánětům trávicího ústrojí.

Vlastnosti jednotlivých složek:

 • Fermentovaný rýžový škrob: podporuje trávení, zklidňuje žaludek, doplňuje sníženou hladinu trávicích enzymů, laktáza, enzym vzniklý fermentací rýže, je užitečný pro trávení laktózy(mléčného cukru) a zmírňuje příznaky nesnáženlivosti mléčných výrobků
 • Lyofilizovaný plod papáji(mrazem sušený): obsahuje enzym papain, který má podobné vlastnosti jako žaludeční šťávy, usnadňuje trávení
 • Zázvor: zklidňuje střevní stěnu tlustého střeva
 • Ananas: obsahuje bromelain a proteolytický enzym, které usnadňují trávení
 • Heřmánek: usnadňuje trávení a reguluje pohyblivost zažívacího traktu a peristaltiku střev, podporuje činnost žaludku .
 • Hořec: má blahodárný vliv na žaludek, podporuje a zlepšuje tvorbu žluči, má celkově příznivý účinek na trávení.
 • Kondurangová kůra: stimuluje vylučování trávicích šťáv, má zklidňující účinek na sliznice trávicího ústrojí.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle 3x denně během jídla

MNOŽSTVÍ:  36 kapslí po 500mg

SLOŽENÍ:  škrob z fermentované rýže, lyofilizovaný plod papáji (Carica papaya L.) (tit. 450 UP/g), sušený extrakt hlízy zázvoru (Zingiber officinale Roscoe) (tit. 5% v gingerolu), sušený extrakt plodu ananasu (Ananas comosus L.) (tit. 250GDU/g), sušený extrakt květu heřmánku (Matricaria camomilla L.), sušený extrakt kořene hořce (Gentiana lutea L.), kondurangová kůra (Marsdenia condurango Reich.), rostlinná kapsle

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle 3x denně během jídla

Obsah rostlinných složek v denní dávce (3 kapsle):

 • škrob fermentované rýže - 182mg
 • lyofilizovaná papája - 182mg
 • sušený extrakt zázvoru - 151mg
 • sušený extrakt ananasu - 121mg
 • sušený extrakt heřmánku - 121mg
 • sušený extrakt hořce - 121mg
 • kondurangová kůra - 61mg

 

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu