DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Juvenil Detox

Toužíte po lehkém, zdravém a energickém pocitu? Vyzkoušejte blahodárné účinky přípravku Juvenil Detox. Tento léty prověřený přípravek má odborně sestavenou recepturu, složenou pouze z ingrediencí přírodního původu, které nabízí nekompromisní kvalitu.

Skladem
800 Kč
Juvenil detox
ČESKÝ PREPARÁT

VLASTNOSTI:

Pravidelná detoxikace a očista zažívacího traktu vhodným způsobem výrazně ovlivňují rychlost regenerace, optimální složení mikrobiomu trávicího traktu a podporují zdravé střevní pohyby a rychlejší trávení, čímž předcházejí obtížím v trávicím systému. Udržování optimální tělesné váhy je zajištěno díky efektivnímu zpracování potravy a zlepšení činnosti lymfatického systému.

KDY JE MOŽNÉ POUŽÍVAT?

- Při potřebě pročištění organismu.
- Při potížích se zažíváním.
- Při redukční dietě k regulaci pocitu hladu.
- Při nadýmání a plynatosti.
- Při zhoršené kvalitě pleti.
- Při dlouhodobé únavě a vyčerpání.

Juvenil Detox obsahuje jablečnou vlákninu, jablečný pektin speciál, krušinu olšovou, vitamín E a patentovaný přírodní komplex Juvenil®. Všechny složky jsou přírodního původu a nekompromisní kvality.

VLÁKNINA:

Vláknina je významnou složkou potravy, tvořenou převážně polysacharidy, které náš zažívací systém neštěpí enzymy. Obsahuje rozpustnou a nerozpustnou složku. Rozpustná část má prebiotické účinky a podporuje prospěšné bakterie v našem střevech. Nerozpustná část má čistící funkci trávicího traktu, zejména střevních klků, a odstraňuje škodlivé bakterie. Přírodní vláknina snižuje chuť k jídlu, podporuje regulaci hmotnosti a zlepšuje trávení a vylučování. Vláknina v Juvenil Detox pochází z českých jablek, která jsou sušena a zpracována podle vysokých standardů.

PEKTIN:

Jablečný pektin je ve vodě rozpustná vláknina, která se nevstřebává ve střevech. Má významný vliv na složení střevního mikrobiomu a slouží jako důležitý zdroj živin pro náš organismus. Kromě správného zažívání udržuje stabilní hladinu krevního cukru tím, že zpomaluje jeho vstřebávání do krve. Jablečný pektin také zachycuje odpadní látky a podporuje vylučování těžkých kovů z těla.

KRUŠINA OLŠOVÁ:

Krušina olšová je keř, který je využíván v lidové medicíně pro své léčebné účinky a pozitivní vliv na trávicí trakt. Má projímavý efekt, což podporuje střevní peristaltiku, a pozitivně ovlivňuje tlusté střevo a vylučování žluči do dvanáctníku, což napomáhá vstřebávání živin, zejména tuků.

VITAMÍN E:

Vitamín E je silný antioxidant, chránící buňky před volnými radikály a tím i před oxidačním stresem. Podporuje zdravou buněčnou strukturu a membrány v kůži, což zpomaluje stárnutí, vyhlazuje pleť a má exfoliační účinky.

Juvenil je patentovaný přírodní komplex dietárních nukleotidů, peptidů a aminokyselin, který má ověřenou účinnost vědeckým výzkumem, klinickými studiemi a dlouhodobou léčebnou praxí. Tento přírodní komplex je vhodný i pro diabetiky a nevyvolává žádnou závislost. Juvenil Detox je zcela přírodní a nemá žádné vedlejší účinky.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí by měli užívat 6 tobolek denně (3 tobolky dvakrát denně nebo 2x 3 denně). Děti od 3 let by měly užívat 2 tobolky denně (1 tobolku dvakrát denně). V průběhu kúry je důležité pít hodně tekutin.

JAK UŽÍVAT:

Pro podporu normálního trávení užívejte s hlavními jídly. Při detoxikaci a hubnutí užívejte 20-30 minut před jídlem. Pokud užíváte současně jiné potravní doplňky nebo léky, dejte si mezi nimi časovou prodlevu cca 1 hodinu, aby Detox neovlivňoval jejich účinnost. Pokud máte potíže se spolknutím, můžete tobolku otevřít a obsah smíchat s nápojem nebo jídlem.

VAROVÁNÍ:

Juvenil Detox je doplněk stravy a není určen jako náhrada za pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávejte v temnu a suchu. Pokud jste v rizikovém těhotenství nebo ve třetím trimestru, poraďte se s lékařem před užíváním.

 SLOŽENÍ: 180 kapslí

SLOŽENÍ: jablečná vláknina, potravinářská želatina (tobolky), krušina olšová, jablečný pektin, dl-alfa-tokoferol (vitamín E), Juvenil (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy).

 VÝROBCE: Juvenil Products S.R.O
 
Hmotnost netto:
86,4 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu