DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

U nás najdete i 100% přírodní krémy na ruce

Naše ruce jsou neustále zaměstnané.

Neexistuje žádná jiná část těla, kterou bychom používali více. Při této náročné práci je pokožka rukou vystavena tlaku, navíc je zřídkakdy zakrytá, a tak je přímo vystavena škodlivým vnějším dráždivým vlivům, jako je chlad, teplo, časté mytí rukou, znečištění a nečistoty. To vše může oslabit přirozenou kožní bariéru a způsobit vysušení pokožky rukou.

Jedním z řešení, jak udržovat pokožku na rukou hladkou a zdravou, je péče o ruce pomocí tuhých krémů na ruce skotské značky EDINBURGH. Tyto unikátní tuhé krémy zajistí dokonalou péči o ruce. Jsou 100% přírodní a výživné s okamžitým účinkem. Pokožku vyživí, ochrání a provoní. Po jejich použití doslova ucítíte ochrannou vrstvu na pokožce, která chrání před vysoušením. Příjemně tají v ruce a skvěle si poradí i s prasklinami či ekzémem.

 

A jaký krém je nejvíce vhodný pro Vaše ruce?Tuhý krém na ruce EDINBURGH SKINCARE celý set

 

Zlatý, bledě modrý a antracitový krém na ruce je určen pro suchou pokožku. Ta potřebuje hloubkovou výživu, aby mohla zregenerovat nebo zacelit praskliny. V případě, že máte pokožku hodně suchou nebo s prasklinami, doporučujeme zpočátku používat krémy několikrát za den, aby pokožka dostala více výživy a zkrátila se tak doba regenerace.

 

Pokud máte normální pokožku, pak volte tmavě modrý či růžový. Pokožku také vyživí, ochrání a provoní, ale míra výživy je upravena pro normální pokožku. Pokud s normální pokožkou zvolíte druh pro suchou, tak vám bude trvat trochu déle než absorbuje zvýšenou výživu a bude mastnější.

 

Pro děti či ekzematickou pokožku volte bílý krém. Ten je hypoalergenní, tudíž je i bez vůně a navíc obsahuje i bio konopný olej, který pokožku zklidní.

 

Všechny krémy najdete ZDE

 

A ještě malá rada na závěr, krémy pravidelně používejte ráno i večer před spaním, aby byla pokožka stále vyživovaná a mohla regenerovat.

 

Zpět do obchodu