DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Ganozone krém na obličej 50 ml

Čistě přírodní krém na obličej Ganozone proti stárnutí s antioxidačním účinkem, podporuje přirozenou regeneraci buněk a zabraňuje ztrátě tonusu a tvorbě stařeckých skvrn. Neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky. Vyroben z přírodních zdrojů.

Chrání pleť před oxidačním poškozením a udržuje optimální hydrataci. Omezuje tvorbu vrásek a obnovuje tonus pokožky, zejména v období menopauzy.

Používá se také k podpoře hojivých procesů u zanícené pokožky.

Skladem
950 Kč
Ganozone krém
Novinka

Aplikace:

Doporučujeme krém nanášet ráno i večer na pokožku nebo postižená místa.

Obsah: 50 ml

ŠETRNÁ RECEPTURA - BEZ PARABENŮ, BEZ FTALÁTŮ, ŽÁDNÉ SILIKONY, ŽÁDNÝ PROPYLENGLYKOL, ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE, ŽÁDNÝ ETHANOLAMIN, BEZ VAZELÍNY/PARAFINU, BEZ POLYQUATERNIA, ŽÁDNÉ THIAZOLINONY, ŽÁDNÉ POLYCYKLICKÉ PIŽMO, BEZ PEG, BEZ RETINOLU, ŽÁDNÉ AKRYLÁTY, ŽÁDNÁ SYNTETICKÁ BARVIVA, ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ DERIVÁTY, ŽÁDNÁ EDTA

SLOŽENÍ:

Remediozon® ozonovaný slunečnicový olej: prvek, který zajišťuje postupné a kontrolované uvolňování "aktivního kyslíku", vyvolává a stimuluje endogenní obranné mechanismy, zabraňuje stárnutí pleti a podporuje její obnovu. Ozon nám tedy pomáhá bojovat proti oxidačním jevům v těle, jako je stárnutí, degenerativní a proliferativní onemocnění a záněty, protože nás brání proti volným radikálům a je také jedním z nejúčinnějších virucidů a baktericidů, které existují. V kosmetické oblasti je ozonizovaný olej díky svým vynikajícím okysličovacím schopnostem aktivní v případě nedokonalostí pleti. Obnovením rovnováhy epidermálního hydrolipidového filmu totiž hydratuje a chrání pleť před vnějšími vlivy a vytváří antioxidační reakci v buňkách, čímž získává účinek proti stárnutí.

Reishi (Ganoderma lucidum): působí na urychlení přirozeného procesu obnovy pleti, dodává jí tonus, jas a bojuje proti tvorbě vrásek; zabraňuje také vzniku skvrn spojených s oxidačním stresem a stárnutím buněk, proto je indikována zejména v období menopauzy, aby se zabránilo ztrátě tonusu, struktury pleti a tkáně. Zlepšuje a urychluje hojení díky svému kombinovanému účinku s ozonizovaným olejem, se kterým je v tomto složení spojen.

Jojobový olej: má antibakteriální a zvláčňující vlastnosti a je vhodný pro všechny typy pleti, má větší pronikavost a vstřebatelnost než jiné oleje.

Olej z rýžových otrub: má zvláčňující, hydratační a vyhlazující účinky na pokožku, je vhodný zejména v boji proti stárnutí pokožky, protože pomáhá bojovat proti tvorbě volných radikálů.

Bambucké máslo: má zvláčňující, vyživující a hydratační vlastnosti, díky nimž je vynikajícím přírodním kosmetickým přípravkem pro prevenci vrásek a udržení mladistvosti pokožky.

Vitamin F: podporuje integritu pokožky a stimuluje rychlou regeneraci buněk.

Sk-Influx (INCI, Ceramide 3, Ceramide 6 II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate): prostředek pro restrukturalizaci pleti, ideální pro boj proti stárnutí pleti a zlepšení vzhledu suché a citlivé pleti.

Med: funkční antioxidant, dermoprotektivní, dermoregenerační, vitaminizační, hydratační a hojivý.

ECM modulární sérum: aktivní proti vráskám, regenerace extracelulární matrix, proti stárnutí, proti kovovým proteázám.
Kyselina alfa-lipoová: antioxidant
Koenzym Q10: antioxidant, působí proti stárnutí a hydratuje.
Vitamín E: působí antioxidačně, chrání buňky před volnými radikály a zabraňuje oxidaci lipidů; je také účinným hydratačním prostředkem, zlepšuje pružnost a jemnost pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu