DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Nevranil díky svému složení působí jako ochrana nervového systému a podporuje snížení neuropatické bolesti.

Je zvláště užitečný při zlepšování příznaků souvisejících s problémy periferních nervů, jako je karpální tunel, ischias, roztroušená skleróza atd.

Působí především proti chronickým bolestem způsobených postižením periferní části (např. nervy na rukou a nohou, poruchy jemné motoriky s třesem) nebo poruchám centrální části nervového systému(mozek, mícha).

Skladem
990 Kč

Nevranil díky svému složení L-acetyl Karnitinu, kyseliny lipoové, Karnosinu a vitamínů  B1, B6 a B12 pozitivně přispívá ke správnému fungování nervové soustavy. Vlastnosti těchto složek chrání nervové buňky proti oxidativnímu stresu (stárnutí, otrava alkoholem, stres, fyzické i psychické vyčerpání…) a tím působí především proti chronickým bolestem způsobených postižením periferní části (např. nervy na rukou a nohou) nebo poruchám centrální části nervového systému(mozek, mícha). Významně působí proti příznakům onemocnění nervového systému např. karpálního tunelu, zánětu ischiatického nervu, prevenci senility a Alzheimerovy choroby.

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

  • L-acetyl Karnitin: zvyšuje odolnost k fyzické zátěži, má pozitivní vliv na paměť a náladu. Je vhodný jako nootropikum(látka zlepšující lidskou paměť). Může zvýšit produkci energie ve vašem mozku a současně zvýšit hladinu acetylcholinu. Přispívá k prevenci senility a Alzheimerovy choroby
  • Kyselina lipoová: obsahuje síru a je jedním z nejvýznamnějších antioxidantů a regenerátorů jako Glutathion, vitamín C a vitamín E. Je velmi dobře vstřebatelná skrze buněčnou membránu. Pomáhá v odstranění poruch vzniklých v centrálním nervovém systému. Dokáže předcházet různým škodám, které vznikají v průběhu diabetu, a snižuje zvýšenou hladinu krevního cukru.Posiluje a chrání mozkové funkce.
  • Karnosin: dipeptid získaný z kondenzační reakce beta-alaninu a L-histidinu. Má antioxidační a antiglykační účinky a působí proti stárnutí. Významně ochraňuje DNA před oxidací (ta je častou příčinou vzniku závažných onemocnění jako je např. rakovina, cukrovka, srdečně-cévní choroby apod.). Karnosin také pomáhá při nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku. Urychluje hojení povrchových ran, podporuje růst vlasů a také zvětšování svalového objemu. Karnosin je vhodným léčebným doplňkem v případě Alzheimerovy nemoci, onkologických onemocněních, diabetu, nebo při jaterních chorobách (např. cirhózy - tvrdnutí jater).
  • Vitamíny B: nenahraditelné pro růst a regeneraci nervového systému, mají analgetický účinek. Nedostatek těchto vitamínů vede k onemocnění nervového systému a v kombinaci s proteinem Amyloid Beta poškozuje nervový systém.

MNOŽSTVÍ: Netto: 56g, 40 tablet

SLOŽENÍ: L-acetyl karnitin, kyselina lipoová, osič účinné látky: silicifikovaná mikrokrystalická celulóza,  Karnosin, nosič účinné látky: fosforečnan vápenatý, rýžový škrob, sorbitol, protispékavé látky: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), vitamin B12 (kyanokobalamin).

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku.Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte léky na snížení hladiny krevního cukru (srovnání hypoglykémie), konzultujte před prvním užitím tohoto doplňku stravy jeho případné užívání s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 tablety denně po jídle(neužívat na lačno).

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:

Složka:

Ve 2 tabletách:

DDD:˟

L- acetyl karnitin

1000 mg

 

Kyselina lipoová

600 mg

 

Karnosin

200 mg

 

Vitamin B6 (Pyridoxin)

9.5 mg

678,00 %

Vitamin B1 (Thiamin)

10 mg

909,00 %

Vitamín B12 (Kyanokobalamin)

16,2mcg

660,00 %

˟Doporučené denní dávkování.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu