DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Nevranil  je doplněk stravy určený jako pomocný prostředek pro fyziologickou funkci nervového systému

Skladem
990 Kč

Nevranil díky svému složení L-acetyl Karnitinu, kyseliny lipoové, Karnosinu a vitamínů  B1, B6 a B12 může pozitivně přispívat ke správnému fungování nervové soustavy. Vlastnosti těchto složek můžou chránít nervové buňky proti oxidativnímu stresu (stárnutí, otrava alkoholem, stres, fyzické i psychické vyčerpání…)

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • L-acetyl Karnitin: může zvyšovat odolnost k fyzické zátěži, pozitivní vliv na paměť a náladu. Může být vhodný jako nootropikum(látka zlepšující lidskou paměť). Může zvýšit produkci energie ve vašem mozku a současně zvýšit hladinu acetylcholinu. Kyselina lipoová: obsahuje síru a je jedním z nejvýznamnějších antioxidantů a regenerátorů jako Glutathion, vitamín C a vitamín E. Je velmi dobře vstřebatelná skrze buněčnou membránu. Pomáhá v oblasti centrálního nervového systému. Posiluje a chrání mozkové funkce.
 • Karnosin: dipeptid získaný z kondenzační reakce beta-alaninu a L-histidinu. Má antioxidační a antiglykační účinky a působí proti stárnutí. Významně ochraňuje DNA před oxidací (ta je častou příčinou vzniku závažných onemocnění). Zlepšuje kvalitu spánku.
 • Vitamíny B: nenahraditelné pro růst a regeneraci nervového systému.

MNOŽSTVÍ: Netto: 56g, 40 tablet

SLOŽENÍ: L-acetyl karnitin, kyselina lipoová, osič účinné látky: silicifikovaná mikrokrystalická celulóza,  Karnosin, nosič účinné látky: fosforečnan vápenatý, rýžový škrob, sorbitol, protispékavé látky: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), vitamin B12 (kyanokobalamin).

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku.Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte léky na snížení hladiny krevního cukru (srovnání hypoglykémie), konzultujte před prvním užitím tohoto doplňku stravy jeho případné užívání s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 tablety denně po jídle(neužívat na lačno).

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE:

Složka:

Ve 2 tabletách:

DDD:˟

L- acetyl karnitin

1000 mg

 

Kyselina lipoová

600 mg

 

Karnosin

200 mg

 

Vitamin B6 (Pyridoxin)

9.5 mg

678,00 %

Vitamin B1 (Thiamin)

10 mg

909,00 %

Vitamín B12 (Kyanokobalamin)

16,2mcg

660,00 %

˟Doporučené denní dávkování.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu