DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

F5 Fluidofer - železo

Železo je základním prvkem pro naše zdraví. Tento doplněk stravy na bázi Ultrafer® má jedinečná formu vysoce biologicky dostupného pyrofosfátu železa a vitamínů B v přírodní formě. Je možným pomocníkem v případě nedostatku železa(snížené hodnoty hemoglobinu), pro děti od 6 let pro správný vývoj, pro vegetariány a pro podporu těhotenství.

Výhody doplňku F5 Fluidofer :

• vynikající snášenlivost

• žádný pro oxidační účinek

• maximální absorpce a biologická dostupnost

Skladem
440 Kč

Železo je nejvíce přítomný minerál v krvi a je nezbytný pro syntézu hemoglobinu. Udržuje v dobré kondici imunitní a kardiovaskulární systém. Je velkou podporou kognitivních funkcí mozku. Nedostatek železa může vést ke snížené produkci hemoglobinu.

Zvláštní formule přípravku F5 Fluidofer byla vytvořena s ohledem na různé stavy anémie a nedostatek železa, který může ovlivnit ty, co mají zvýšenou potřebu nebo snížený příjem železa v potravě. Jsou to především těhotné ženy, vegetariáni, lidé trpící maloabsorpcí.

Ultrafer® jsou mikrokapsule s pyrofosfátem železa ve fosfolipidových nanokapslích, což může zaručit maximální biologickou dostupnost a lepší gastrointestinální absorpci. Poskytuje úplnou absenci jakýchkoliv vedlejších účinků, které se běžně vyskytují při běžném užívání železa.

 SLOŽENÍ:

 • Rostlinný komplex vitamínů B z pohanky (Fagopyrum esculentum Moench)
 • Formule Ultrafer® (pyrofosforečnan železitý, rýžový škrob, estery mastných kyselin sacharózy, slunečnicový lecitin)
 • Tamaryšek francouzský (Tamarix gallica) - mladé výhonky
 • Líska obecná (Corylus avellana) – pupeny
 • Jedle bělokorá (Abies pectinata)
 • Voda
 • Agávový sirup BIO

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

 • Rostlinný komplex vitamínů skupiny B získaný z pohanky, bezlepkový, zaručuje vysoký příjem vitamínů skupiny B v přírodní a vysoce biologicky dostupné formě
 • Ultrafer®: mikrokapsulovaný pyrofosfát železa ve fosfolipidových nanokapslích, které umožňují, aby železo procházelo žaludečním prostředím, aniž by se dostalo do kontaktu se sliznicemi a jinými živinami
 • Tamarix gallica mladé výhonky: zvyšuje tvorbu červených krvinek a destiček působením na kostní dřeň a slezinu. Indikováno v případě anémií se snížením počtu červených krvinek a krevních destiček.
 • Pupeny Corylus avellana: na úrovni kostní dřeně stimuluje erytropoézu aktivací erytroblastů. Používá se jako antianemická látka v případě hypochromní a mikrocytické anémie
 • Abies pectinata: stimuluje tvorbu červených krvinek, stimulační účinek na kostní dřeň a metabolismus kostí, výborná na choroby kostí u mladého nevyvinutého organismus

 

Doporučené dávkování: 10 ml (poloviční odměrka) 1-2krát denně, je možné dávku rozpustit v malé sklenici vody.

.

Průměrný obsah složek v denní dávce(10 ml):

Extrakt z pohanky

150 mg

 

Železo

15 mg

107%

Tamarix gallica

50 mg

 

Corylus avellana

25 mg

 

Abies pectinata

25 mg

 

Vitamín B1 (thiamin)

0,27 mg

25%

Vitamín B2 (riboflavin)

0,4 mg

28%

Vitamín B3 (niacin)

5,8 mg

36%

Vitamín B5 (kys.pantotenová)

1,8 mg

31%

Vitamín B6 (pyridoxin)

0,3 mg

21,5%

Kyselina listová

74 mcg

37 %

Vitamín B12 (metylkobalamin)

0,75 mcg

30 %

 
 
MNOŽSTVÍ: 200 ml
 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu